badzio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Informacja tyle warta ile źródło...
Odnośnie Ter Stegena: Z jednej strony ja go rozumiem, jest młody, chce się pokazać, grać więcej, nabierać doświadczenia itd. Z drugiej natomiast jest on najbardziej eksploatowanym bramkarzem w pięciu najlepszych ligach europy. Dla porównania:
1. Norberto Murara (Juventus) - 6 spotkań: 1 w lidze, 4 w pucharze (480 minut).
2. Salvatore Sirigu (PSG) - 7 spotkań: 1 w lidze, 4 w pucharze, 2 w pucharze ligi (630 minut).
3. Tom Starke (Bayern) - 5 spotkań: 4 w lidze, 1 w pucharze (450 minut).
4. Michel Vorm (Tottenham) - tylko jeden mecz (90 minut).
5. Marc-André ter Stegen (Barcelona) - 18 spotkań: 4 w lidze, 8 w lidze mistrzów, 6 w pucharze króla.*
Liczby jasno pokazują, że chłopaczek ewidentnie nie docenia szansy jaką dostaje. Każdy z ww może mu tylko zazdrościć. Zamiast cieszyć się tym co ma i walczyć o jak najlepsze występy, to on "sieje wiatr", a jak wiadomo kto "sieje wiatr zbiera burze". Osobiście mnie nie przekonuje w tym sezonie. Wiem, miał dobre występy, ale zdarzały mu się głupie wpadki, a to bramkarzowi za jakiego che uchodzić nie przystoi.
Podsumowując: chęć regularnej gry z jego strony cieszy, ale niech aspiruje do roli pierwszego bramkarza dobrymi, równymi występami, a nie pokazywaniem humorków.
* Dane z dnia 31.03.2016.
0
Zalecam powrót do podstawówki i naukę czytania ze zrozumieniem...
2
Nie ma wierszyka, bo mu nie styka, słów na składanie mój drogi panie...
0
To on grał dzisiaj?
1
6
Zubi był dobrym piłkarzem, ale o interesach (ekonomii) gość nie ma zielonego pojęcia, widać to na każdym kroku. Obaj panowie pełnią te same funkcje w swoich klubach, tylko jeden jest rzemieślnikiem a drugi artystą.
Moje zdanie odnośnie zatrudnienia Monchiiego przez Barcelonę : Jeśli zadowala nas bycie zespołem grającym na weselach, wystarczą nam rzemieślnicy, natomiast jeśli chcemy być orkiestrą, która ma zadziwiać świat potrzebni nam są artyści.
0
Brak Andresa i Pedro, powoduje u mnie uśmiech na twarzy, brawo Luis.
0
Biorąc pod uwagę wcześniejsze decyzje Trenera to Iniesta i Pedro dziś nie zagrają ani minuty,
0
Wczorajszy mecz można by posumować zdaniem: Barca zagrała na podwójnie zwolnionych obrotach (jeśli nie na stojąco). Spotkanie bez błysku, bez jakiegokolwiek rozegrania z przodu, jedyny jasny punkt w ataku to Alba (pierwsza polowa), w obronie spokojny mecz Bartry i solidny Brav. Z taką grą z ogórkami będziemy wygrywać, ale z zespołami ze środka tabeli to już się męczyć będziemy strasznie, czołówce nie wspominam.
0
Zgadzam się, świetnie zaśpiewany
0
Zgadzam się; to będzie jego ostatni mecz.
0
Nie dość że nie mają pomysłu na grę, to jeszcze ta gra już ich tak nie cieszy jak kiedyś, a ci którzy dają z siebie wszystko grzeją ławę (Pedro, Montoya). Nie rozumiem decyzji Martino, wystawienie wczoraj Cesca to szczyt głupoty. Oby te porażki otworzyły oczy tym którzy uważają że ta drużyna może coś jeszcze osiągnąć, moim zdaniem bez wielu zmian w przyszłym sezonie będzie jeszcze gorzej.
Ciekawi mnie tylko kogo po takim meczu powoła na mundial del Bosque, z takim zapałem do gry Iniesta i Xavi pogrążą Hiszp[anie jeszcze przed rozpoczęciem turnieju.
0
Nie zgadzam się z Ikerem, że był to piękny mecz (tylko jedna drużyna grała dobrze), jednak Real zasłużył na zwycięstwo, Gratulacje.
0
Popieram, Mangala jest moim zdaniem idealny, szybko wpasuje się do drużyny.
0
Cesc znowu będzie kaleczył eh.. po za tym skład dobry, cieszy obecność Songa od pierwszej minuty.
0
Skład dobry, brakuje mi tylko Tello; mam nadzieję że Cesc po raz kolejny udowodni że jego miejsce jest w środku pola, że żadna z niego fałszywa dziewiątka.
0
Gratuluje ci przywiązania do klubu; wspaniały przykład jak ludzie są puści i zakłamani. Dwie porażki i skreślasz całą drożynę, jak wygrywali to chwaliłeś pod niebios ehh i ty nazywasz siebie kibicem?
0
Gościu czy ty się z głupim na rozum "pozamieniałeś"?
0
Właśnie taki skład chciałbym dziś zobaczyć od pierwszej minuty, Bartra mu się ogrywać, jeśli mam być wartościowym zmiennikiem. W takim ustawieniu spokojnie zdobędziemy 3 punkty. Visca el Barca!!
0
NA PEWNO, forma oglądnie jest formą poprawną , gdyż "Oglądnąć, zaglądnąć itp. to formy regionalne, małopolskie". Z racji że powszechnie panującym ustrojem politycznym jest demokracja (Także w internecie), pozwólmy wypowiadać się innym tak jak chcą. Najpierw zajrzyj do słownika a dopiero później się wypowiadaj na temat poprawności językowej.
Wracając do artykułu; faworytem jest oczywiście Barca (bynajmniej na papierze), jak dla mnie porządek grupy powinien wyglądać tak: Barca, Milan, Celtik, Ajax.
0
Tello też ładnie drybluje, w poprzednim sezonie był trochę z formą niestabilny.
Alexis wreszcie pokazuje swoje możliwości, oby tak dalej.
0
Uważam podobnie, moim zdaniem właśnie niewymuszonych rotacji zabrakło nam w ubiegłym sezonie, co dobitnie było widać pod sam koniec..
Chciałbym, aby na koniec przyszłego sezonu, liczba występów w pierwszej 11 poszczególnych zawodników wyglądała mniej więcej równo...
0
Może on chce Barcelonę/Hiszpanię pozwiedzać, będzie miał na to dużo czasu.
0
Dokładnie, Marcowi zdecydowanie brakuje ogrania, a w pierwszej drużynie Barcy za wiele nie pogra, natomiast jeśli transfer stopera nie dojedzie do skutku, pewnie będzie dostawał więcej minut.
0
mateofcb
Zgadzam się w 100%. Zmienić trzeba przede wszystkim sposób myślenia.
Nie należy grać cały czas tym samym składem. Brak ogrania Bartry aż raził po oczach w Monachium. Wczoraj w pierwsze j połowie Song pokazał że nadal jest tym piłkarzem który zachwycał kibiców w Londynie, a u nas nie gra bo...? Tito ma taki kaprys. Xavi jest zwyczajnie zmęczony sezonem tak jak Andres, Sergio itd. Moim zdaniem gdyby wszyscy grali mniej więcej tyle samo spotkań w sezonie to nie było by aż tylu problemów z urazami.
Podsumowując:
Trzeba kupić środkowego obrońce, możne jeszcze pomocnika.
Należy dawać szanse gry wszystkim zawodnikom z kadry a nie tylko "wybranym", bo od siedzenia na ławce jeszcze nikt nie został lepszym piłkarzem.
0
Ludzie, ale o co wam chodzi, Javier jest nam potrzebny. W ubiegłym sezonie Barca straciła kilka głupich bramek, z winy Sergio, właśnie przez jego ciąg na bramkę. Javier jest dobry w destrukcji, mam jest potrzebny DP znający się na swojej robocie. W RPA dzięki niemu Argentyna doszła tam gdzie doszła. Zatrzymywał większość kontr rywali...
Więc nie rozumiem, oby przeszedł na pewno będzie wzmocnieniem.
0
Ludzie, ale o co wam chodzi, Javier jest nam potrzebny. W ubiegłym sezonie Barca straciła kilka głupich bramek, z winy Sergio, właśnie przez jego ciąg na bramkę. Javier jest dobry w destrukcji, mam jest potrzebny DP znający się na swojej robocie. W RPA dzięki niemu Argentyna doszła tam gdzie doszła. Zatrzymywał większość kontr rywali...
Więc nie rozumiem, oby przeszedł na pewno będzie wzmocnieniem.
0
Bardzo dobrze że zostaje; nie rozumiem czemu po kupnie Villi większość chciała się go pozbyć; 21 bramek jak na pierwszy sezon to i tak dobrze, a moim zdaniem rola napastnika nie polega tylko na strzelaniu bramek.
Ibra potrafi na sobie skupić uwagę obrony, co pomagało w tym sezonie zarówno Messiemu czy też Pedro.
0
Oby wszystko się udało; Barca na przyszły sezon będzie bardzo mocna, Pep będzie miał dylemat, chyba że Ibra odejdzie; szkoda mi tylko Touré, strasznie mi się podoba jego styl gry.
0
To będzie ciężki mecz, boję się,że Sevilla u siebie może nam narobić kłopotów; nadzieja zawsze pozostaje