bahati
Dołączył/a: maj 2011
wwa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
śmieszą mnie kluby które składają oferty na zawodników którzy są nie do ruszenia, na cud liczą, bo nie wiem?
0
tak czytam wasze wypowiedzi i pacze i nie wierze! "sprzedać alexisa" - tak sprzedajmy! jeszcze sprzedajmy messiego, xaviego, puyola i ville! idź sie jeden z drugim walnij w łepetyne.... co do afellaya- lepej zeby przeszedł i miał szansę na granie bo jest za młody na grzanie dupą ławy. santosa bym, tylko wypożyczyła bo kiedyś jeszcze może sie przydać.
0
mam sprawdzony nocleg, w prywatnym mieszkaniu, 25 euro za noc. miejsce jest mistrzowskie- przy passeig de gracia i d'arago. wszedzie można dojść na piechotę, a na camp nou można dojechać metrem, które jest jakies 10 min od mieszkania. jak ktoś by chciał to mogę podać namiar. hostele tez fajna opcja miedzy 5-15 euro za noc, ale lepiej jechać wiekszą grupą zeby miec caly pokoj dla siebie.
0
kurna akurat jak sie wyprowadzam do barcelony to ceny wzrastają. trudno bede mniej jadła dieta sie przyda :)
0
tv3.cat - tam można poszukać.
0
the sun lepsze bajki pisze niż konopnicka...
0
kierwa nie wiem co mi sie w głowie pomieszało ale bylam pewna ze mecz jest jutro... i znowu by był placz ze mecz przegapiłam.
0
co wy za pierdoły wypisujecie, sam lekarz powiedział ze jeszcze zagra. wszyscy jak zwykle od Boga mądrzejsi.
0
pejebao szwabów haha
0
jaki tello zamiast pedro?? pedro chociaz ostatnio słabiej ale wie jak ważny to mecz, zepnie poślady i jakoś poleci, a tello z wielkim szacunkiem- młody talent zapowiada sie niezle, ale w takim meczu chlopak moze sie po prostu wystraszyc. takie moje zdanie, ale podobno jestem kobieta i sie nie znam. wracam do kuchni :)
0
ja pierdziele orgazmu można dzis dostac, jestem pozytywnie zaskoczona. 4 razy messi WOW!!
0
z fabregasem przy zmianie w powtóce to wyglądało troche nieciekawie...
0
on zawsze czegoś zapomina. ostatnio przecież szczesliwy z życia bez biletu .
0
Fcbarcelona1992- no ja do pubu zawsze chodze ale ze znajomymi a dzis lece samiusieńka wiec moze byc ciekawie, bo jak na gran derbi byla masa osób z czego 70% kibice sezonowi- objawiają sie jak jest liga mistrzów czy wlasnie GD, to dzis pewnie bedą "normalni:" A gra dzis real wczesniej wiec pewnie te chamy zostaną po meczu i bedzie wesoło, a mam dzis nastrój na kłótnie haha
0
dzis pierwszy raz bede oglądac mecz w pubie sama... forever alone!
0
"...oraz Leo Messi, który gra na zupełnie innej planecie".- mistrz haha :)
0
poryczałam sie....
0
thiago sie załamie ;)