Teraz mu się kończy. A jest z nami związany od x lat nie grając/ nie pokazując nic. Cyrk polega na tym, że się nad nim zastanawiali 3 lata temu i nic..a teraz sprzedać trzeba(odejdzie) a odejście/ nie odejscie patrz neymar.
Pomijając to, że ma mega tendencje do kontuzji...to wg mnie nigdy nie był na poziomie pierwszej 11 Barcy. Smutne ale prawdziwe. Można go postawić obok Munira. Byli uważani za młodych i perspektywicznych. Dziś dalej na nich patrzy się na nich przez ten pryzmat..zapominając że już nie maja maście lat, a perspektywa rozwoju jest kiepska.
Tylko potencjał czysto piłkarski pozwala jakoś ciągnąć ten sezon. "Myśl" szkoleniowa Enrique tak samo jak i sztabu sportowego....to jakaś porażka. Po sezonie czas na spore zmiany. Tak pasywnej gry nie widziałem już dawno. Brak ambicji, zaangażowania i czystych chęci.
Tak ambitnie zagrali od straty bramki więc masz rację. Ale mecz trwa 90' jako kibic piłki nożnej wiadomo, że intensywność meczu może być różna. Ale jako fan Barcy oczekuje ( chyba jak wszycy ) czegoś więcej...można mieć zadyszkę przez 10 minut...ale nie 3/4 meczu. I z pełnym szacunkiem i uznaniem ale Betis potęgą piłkarską nie jest. A dzis zwyczanie Nas zabiegali. A cechy czysto piłkarskie są często wyzwalane przez trenera i styl który narzuca podczas treningów..patrz Atletico. Można wypracować ze średniej klasy piłkarzy dobrze działający komityw z walczakami od 1 do 90+ :)
Komentarze
0
Tyle w temacie..
0
A może taki był plan..
0
Teraz mu się kończy. A jest z nami związany od x lat nie grając/ nie pokazując nic. Cyrk polega na tym, że się nad nim zastanawiali 3 lata temu i nic..a teraz sprzedać trzeba(odejdzie) a odejście/ nie odejscie patrz neymar.
0
Z tym Munirem cyrk conajmniej taki jak z Neymarem. Jegoproblemem jest to, że nie potrafi być nawet zmiennikiem w klubie takim jak Barca.
0
Przecież to gwiazda i bardzo dobry piłkarz ! Dawać tu pieniążki i spełniać zachcianki ! Raz, dwa, trzy !
55
Pomijając to, że ma mega tendencje do kontuzji...to wg mnie nigdy nie był na poziomie pierwszej 11 Barcy. Smutne ale prawdziwe. Można go postawić obok Munira. Byli uważani za młodych i perspektywicznych. Dziś dalej na nich patrzy się na nich przez ten pryzmat..zapominając że już nie maja maście lat, a perspektywa rozwoju jest kiepska.
8
Jak tak bardzo chce przejść w cień Messiego to niech sam zapłaci te pieniądze.
4
Kon-sty-tucja !
2
Tylko potencjał czysto piłkarski pozwala jakoś ciągnąć ten sezon. "Myśl" szkoleniowa Enrique tak samo jak i sztabu sportowego....to jakaś porażka. Po sezonie czas na spore zmiany. Tak pasywnej gry nie widziałem już dawno. Brak ambicji, zaangażowania i czystych chęci.
1
Tak ambitnie zagrali od straty bramki więc masz rację. Ale mecz trwa 90' jako kibic piłki nożnej wiadomo, że intensywność meczu może być różna. Ale jako fan Barcy oczekuje ( chyba jak wszycy ) czegoś więcej...można mieć zadyszkę przez 10 minut...ale nie 3/4 meczu. I z pełnym szacunkiem i uznaniem ale Betis potęgą piłkarską nie jest. A dzis zwyczanie Nas zabiegali. A cechy czysto piłkarskie są często wyzwalane przez trenera i styl który narzuca podczas treningów..patrz Atletico. Można wypracować ze średniej klasy piłkarzy dobrze działający komityw z walczakami od 1 do 90+ :)