0

jeżeli uważasz, że messi w ostatnim okresie dobrze strzela karne to spoko

0

Komentarz usunięty

2

Właśnie jest pokazana polityka Barcy carvajal który gra już kilka sezonów w pierwszym składzie realu zarabia prawie tyle co munir sandro czy masip nie chce ujmowac naszym zawodnikow umiejetnosci ale jeszcze odstaja od hiszpana

5

tylko, że cała trójka jest na dużo wyższym poziomie niż nikolic

0

Komentarz usunięty

4

Widze, że stała Polska mentalnosc jest jak jest źle to wszytkich nalezy sprzedac (czyt: rakitic) gdy zaczynaja cos grać nagle wszyscy są w niebie jaki to on nie jest wspaniały i czego to on nie robił. Po tym jak strzelił pierwszą bramke wszyscy mowili ze przypadek gdy strzelil druga wszyscy go uwielbiali

0

Rakitic na ławke arde graj już co on pokazuje


nagle jakoś mało takich komentarzy sie pokazuje ale no cóż

0

brawo rakitic tak tak tak

0

masz cos do powiedzenia

16

ludzie jacy w jestescie wkur***jacy ile mozna sluchac placzu na temat rakiticia widac ze w tym meczu robi co moze ale mu nie wychodzi po prostu ma gorszy okres

0

to powiem ci jak to wyglada


Barca stwarza sobie sytucacje mogly juz pasc przynajmniej 2 bramki bate nie mialo zadnej okazji barca jak zawsze ma caly czas pilke a bate ciezko wyjsc z wlasnej polowy

0

Bo to jest własnie takie myslenie nikt nie wzial pod uwage ze moze miec gorszy okres tak po prostu nie moze sie odnalzec i tyle

0

jak jak czemu to nie wpadlo

0

no nie wydaje mi sie zeby za takie cos siedzia dawał zółtą kartke

2

hahaha za cos takiego zolta kartka no to jest porazka

0

znowu kontuzja

0

ajjj ładne rozegranie brawo

0

widać, że alves poprzedni sezon grał dla kontraktu

0

zaraz dostaniemy kare za to, że nasze stroje przypominaja flage kataloni

0

0

ruskie wjechały na białoruś i mecz odwołali

0

ale czy wystawienie go na mecz z BATE jest az takie złe tak naprawde bate nie ma prawa nam jak kolwiek zagrozic wiec wystawienie "rakiety" na ten mecz nic złego by nie zrobilo a moze samemu zawodnikowi by pomoglo

0

Czemu na mecz z bate wychodzimy tak naprawde 3 defensywnymi pomocnikami

0

czyli wychodzimy 3 defensywnymi pomocnikami na BATE z calym szacunkiem do przeciwnika ale naprawde !!!

0

może tak kaleczy żeby nie grać na LO ale jezeli ma tak grac to mysle ze LE nie bedzie dawal mu juz duzo szans i sie pozegna z nim jak najszybciej

1

qbuteq OUT OUT OUT OUT OUT OUT

0

lewy nie ma szans by być w trójce ney jest o wiele lepszy od lewego prawie samodzielnie wypracowal sobie 4 bramki i pokazal ze to on bedzie tym rzecim

0

myśle, że gorszy jest matje na LO

0

to jest chory Polski patriotyzm. Lewy nie jest w stanie sam minąć 2/3 przeciwnikow i strzelic bramke ktora przesadzi o calym spotkaniu jest to typowy napastnik ktory doklada noge w polu karnym owszem zdarzy mu sie strzelic bramke za pola karnego ale tym nie wygrywa sie zlotej pilki

0

ja nie moge ludzie tak ciezko wpisac w google

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?