baja1899
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeżeli uważasz, że messi w ostatnim okresie dobrze strzela karne to spoko
0
Komentarz usunięty
2
Właśnie jest pokazana polityka Barcy carvajal który gra już kilka sezonów w pierwszym składzie realu zarabia prawie tyle co munir sandro czy masip nie chce ujmowac naszym zawodnikow umiejetnosci ale jeszcze odstaja od hiszpana
5
tylko, że cała trójka jest na dużo wyższym poziomie niż nikolic
0
Komentarz usunięty
4
Widze, że stała Polska mentalnosc jest jak jest źle to wszytkich nalezy sprzedac (czyt: rakitic) gdy zaczynaja cos grać nagle wszyscy są w niebie jaki to on nie jest wspaniały i czego to on nie robił. Po tym jak strzelił pierwszą bramke wszyscy mowili ze przypadek gdy strzelil druga wszyscy go uwielbiali
0
Rakitic na ławke arde graj już co on pokazuje
nagle jakoś mało takich komentarzy sie pokazuje ale no cóż
0
brawo rakitic tak tak tak
0
masz cos do powiedzenia
16
ludzie jacy w jestescie wkur***jacy ile mozna sluchac placzu na temat rakiticia widac ze w tym meczu robi co moze ale mu nie wychodzi po prostu ma gorszy okres
0
to powiem ci jak to wyglada
Barca stwarza sobie sytucacje mogly juz pasc przynajmniej 2 bramki bate nie mialo zadnej okazji barca jak zawsze ma caly czas pilke a bate ciezko wyjsc z wlasnej polowy
0
Bo to jest własnie takie myslenie nikt nie wzial pod uwage ze moze miec gorszy okres tak po prostu nie moze sie odnalzec i tyle
0
jak jak czemu to nie wpadlo
0
no nie wydaje mi sie zeby za takie cos siedzia dawał zółtą kartke
2
hahaha za cos takiego zolta kartka no to jest porazka
0
znowu kontuzja
0
ajjj ładne rozegranie brawo
0
widać, że alves poprzedni sezon grał dla kontraktu
0
zaraz dostaniemy kare za to, że nasze stroje przypominaja flage kataloni
0
http://futbolhd.tv/stream2.php
0
ruskie wjechały na białoruś i mecz odwołali
0
ale czy wystawienie go na mecz z BATE jest az takie złe tak naprawde bate nie ma prawa nam jak kolwiek zagrozic wiec wystawienie "rakiety" na ten mecz nic złego by nie zrobilo a moze samemu zawodnikowi by pomoglo
0
Czemu na mecz z bate wychodzimy tak naprawde 3 defensywnymi pomocnikami
0
czyli wychodzimy 3 defensywnymi pomocnikami na BATE z calym szacunkiem do przeciwnika ale naprawde !!!
0
może tak kaleczy żeby nie grać na LO ale jezeli ma tak grac to mysle ze LE nie bedzie dawal mu juz duzo szans i sie pozegna z nim jak najszybciej
1
qbuteq OUT OUT OUT OUT OUT OUT
0
lewy nie ma szans by być w trójce ney jest o wiele lepszy od lewego prawie samodzielnie wypracowal sobie 4 bramki i pokazal ze to on bedzie tym rzecim
0
myśle, że gorszy jest matje na LO
0
to jest chory Polski patriotyzm. Lewy nie jest w stanie sam minąć 2/3 przeciwnikow i strzelic bramke ktora przesadzi o calym spotkaniu jest to typowy napastnik ktory doklada noge w polu karnym owszem zdarzy mu sie strzelic bramke za pola karnego ale tym nie wygrywa sie zlotej pilki
0
ja nie moge ludzie tak ciezko wpisac w google