14 października 2011, 19:13
0
ale nie wiem dlaczego jak juz wytypowalem wszystkie mecze nie ma mnie wsrod graczy (tabela graczy), tak ma byc?;p
14 października 2011, 19:09
u mnie logowanie dobrze dziala
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ale nie wiem dlaczego jak juz wytypowalem wszystkie mecze nie ma mnie wsrod graczy (tabela graczy), tak ma byc?;p
0
u mnie logowanie dobrze dziala
0
u mnie logowanie dobrze dziala
0
ale nie wiem dlaczego jak juz wytypowalem wszystkie mecze nie ma mnie wsrod graczy (tabela graczy), tak ma byc?;p