bajen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ooo widzę, że ktoś w końcu wspomniał o Nasrim. Koleś jest wg mnie lepszy od "Riberików", "Silvów", "Matów" itp. Szkoda, że o tym transferze się nie mówi.
Tylko on utkwił mi w pamięci w meczu z Arsenalem. Walczy, ma technikę, strzał ... jest kozakiem ;)
a odnośnie Higuaina to jakaś masakra z tymi Cules.
0
Panowie zróbcie sobie taki myk - na canal+ podczas meczu ustawcie język angielski ... a tam podczas meczu pojawi się polski komentarz.
Przynajmniej tak było podczas sobotniego GD :)
0
A co do sytuacji z Puyolem to czy tam nie było spalonego?
I jak dla mnie czerwień totalna przesada .
0
Fabregas wielki duch walki ... i co z tego? totalny brak profesjonalizmu zarówno z jego jak i z Wengera strony. Jego uraz mógł się tylko pogłębić przez takie zachowanie ...
Valdes mógł wyjąć pierwszą bramke na spokojnie :(
0
I co potem? Znowu jedna zmiana? Bojan za Pedro koło 70 minuty i taki będzie finał ... :/
Oby w drugiej połowie weszli Ture i Henry
0
nikon
zaufać Guardioli?
on co raz robi te same błędy teraz wrócił Keita to Ture sobie może pomarzyć o grze...
dupe guardioli nieustannie ratuje Messi :(
0
Pytam się dlaczego nie ma Ture?
jeszcze pewnie się okaże że w ogóle nie wejdzie na boisko ... a przecież by tam pozamiatał.
Pep opamiętaj się ... bo to przestaje być śmieszne
0
Wczorajszy mecz był masakrą, taktyka była masakrą, pierwszy skład był masakrą ( Po jakiego wała był tam Ture razem z Busquesem skoro i tak wchodzili na połowę Barcy jak w masełko),
Iniesta na skrzydle ... "Nietykalny" Zlatan ... Podania do Valdesa... totalny brak pomysłu na grę ...
No i ławka rezerwowych do mocnych nie należy ...
I szkoda, że Pep nie wykorzystał trzeciej zmiany
Tyle marudzenia z mojej strony :)
0
niech Valdes weźmie się za rozgrywanie skoro tak często mu podają (:
0
Myślałem że na rm.pl jest masakra ... ale co tu się dzieje to też jest "piękne"
Najbardziej lubię teksty typu " i co teraz sezonowcy?! "
a Ci "sezonowcy" pisali tylko to co widzieli na boisku czyli po prostu pisali prawdę na temat tego w jaki sposób grała Barca...
0
Proponuje wpuścić jeszcze jednego defensywnego.
0
Piękna bramka!
Ciekawe kiedy Pep przejrzy na oczy?
0
mocnej ławki to Barca nie ma ...
0
Henry ...
0
vares999
Ależ Cię poniosła młodzieńcza fantazja.
Fatalne spotkanie Zlatane. Zbliżenia na wyraz Jego twarzy podczas meczu mówiły wszystko na temat poziomu gry który prezentował.
0
ja to nie wierze w to że ktoś byłby tak głupi i dawał za tego pato 50 baniek ( czyt. czelsea w ostatnim okienku transferowym)
On jest marny, słaby, wcale nie taki szybki itp itd
A Robinho daje rade. Guardiola zna się trochę na piłce i wie co dobre.
Pzdr
0
Eh dzieci, dzieci co Wy tu za głupoty piszecie to się po prostu w pale nie mieści...
Ribery przejdzie do wielkiego kluby typu Barca, Real lub Man U i zapewne dopiero wtedy docenicie jego wielkie umiejętności.
Już zapomnieliście jak w meczu z Barcą ciągną każdą akcje Bayernu zostawiając przy tym Alvesa daleko w tyle ... Który to mógł go powstrzymać jedynie poprzez faule.