0

ooo widzę, że ktoś w końcu wspomniał o Nasrim. Koleś jest wg mnie lepszy od "Riberików", "Silvów", "Matów" itp. Szkoda, że o tym transferze się nie mówi.

Tylko on utkwił mi w pamięci w meczu z Arsenalem. Walczy, ma technikę, strzał ... jest kozakiem ;)

a odnośnie Higuaina to jakaś masakra z tymi Cules.

0

Panowie zróbcie sobie taki myk - na canal+ podczas meczu ustawcie język angielski ... a tam podczas meczu pojawi się polski komentarz.

Przynajmniej tak było podczas sobotniego GD :)

0

A co do sytuacji z Puyolem to czy tam nie było spalonego?

I jak dla mnie czerwień totalna przesada .

0

Fabregas wielki duch walki ... i co z tego? totalny brak profesjonalizmu zarówno z jego jak i z Wengera strony. Jego uraz mógł się tylko pogłębić przez takie zachowanie ...

Valdes mógł wyjąć pierwszą bramke na spokojnie :(

0

I co potem? Znowu jedna zmiana? Bojan za Pedro koło 70 minuty i taki będzie finał ... :/

Oby w drugiej połowie weszli Ture i Henry

0

nikon

zaufać Guardioli?

on co raz robi te same błędy teraz wrócił Keita to Ture sobie może pomarzyć o grze...

dupe guardioli nieustannie ratuje Messi :(

0

Pytam się dlaczego nie ma Ture?

jeszcze pewnie się okaże że w ogóle nie wejdzie na boisko ... a przecież by tam pozamiatał.

Pep opamiętaj się ... bo to przestaje być śmieszne

0

Wczorajszy mecz był masakrą, taktyka była masakrą, pierwszy skład był masakrą ( Po jakiego wała był tam Ture razem z Busquesem skoro i tak wchodzili na połowę Barcy jak w masełko),

Iniesta na skrzydle ... "Nietykalny" Zlatan ... Podania do Valdesa... totalny brak pomysłu na grę ...

No i ławka rezerwowych do mocnych nie należy ...

I szkoda, że Pep nie wykorzystał trzeciej zmiany

Tyle marudzenia z mojej strony :)

0

niech Valdes weźmie się za rozgrywanie skoro tak często mu podają (:

0

Myślałem że na rm.pl jest masakra ... ale co tu się dzieje to też jest "piękne"

Najbardziej lubię teksty typu " i co teraz sezonowcy?! "

a Ci "sezonowcy" pisali tylko to co widzieli na boisku czyli po prostu pisali prawdę na temat tego w jaki sposób grała Barca...

0

Proponuje wpuścić jeszcze jednego defensywnego.

0

Piękna bramka!

Ciekawe kiedy Pep przejrzy na oczy?

0

mocnej ławki to Barca nie ma ...

0

Henry ...

0

vares999

Ależ Cię poniosła młodzieńcza fantazja.

Fatalne spotkanie Zlatane. Zbliżenia na wyraz Jego twarzy podczas meczu mówiły wszystko na temat poziomu gry który prezentował.

0

ja to nie wierze w to że ktoś byłby tak głupi i dawał za tego pato 50 baniek ( czyt. czelsea w ostatnim okienku transferowym)

On jest marny, słaby, wcale nie taki szybki itp itd

A Robinho daje rade. Guardiola zna się trochę na piłce i wie co dobre.

Pzdr

0

Eh dzieci, dzieci co Wy tu za głupoty piszecie to się po prostu w pale nie mieści...

Ribery przejdzie do wielkiego kluby typu Barca, Real lub Man U i zapewne dopiero wtedy docenicie jego wielkie umiejętności.

Już zapomnieliście jak w meczu z Barcą ciągną każdą akcje Bayernu zostawiając przy tym Alvesa daleko w tyle ... Który to mógł go powstrzymać jedynie poprzez faule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?