"skoro real jest najlepszy to czemu przegrał z Barceloną " nie żebym broniła realu, nie uważam go za najlepszy, tylko że przecież żadna drużyna nie jest nigdy jednakowej formy, bo to wszystko jest względne i zależy od wielu czynników.. więc pytanie wydaje mi się conajmniej bezsensu.
"skoro real jest najlepszy to czemu przegrał z Barceloną " nie żebym broniła realu, nie uważam go za najlepszy, tylko że przecież żadna drużyna nie jest nigdy jednakowej formy, bo to wszystko jest względne i zależy od wielu czynników.. więc pytanie wydaje mi się conajmniej bezsensu.
Komentarze
0
:D !!
0
ja wszędzie mam błędy :
0
"skoro real jest najlepszy to czemu przegrał z Barceloną " nie żebym broniła realu, nie uważam go za najlepszy, tylko że przecież żadna drużyna nie jest nigdy jednakowej formy, bo to wszystko jest względne i zależy od wielu czynników.. więc pytanie wydaje mi się conajmniej bezsensu.
0
to było piękne! cieszę się, że Eto się udało dziś. I brava dla Keita.
0
khorints.. też tego nie rozkminiam. Może to te 9600 ludzi typowało te miliony? ;) heh.
0
to było piękne! cieszę się, że Eto się udało dziś. I brava dla Keita.
0
"skoro real jest najlepszy to czemu przegrał z Barceloną " nie żebym broniła realu, nie uważam go za najlepszy, tylko że przecież żadna drużyna nie jest nigdy jednakowej formy, bo to wszystko jest względne i zależy od wielu czynników.. więc pytanie wydaje mi się conajmniej bezsensu.
0
khorints.. też tego nie rozkminiam. Może to te 9600 ludzi typowało te miliony? ;) heh.
0
:D !!
0
Niestety nie będzie transmisji na tvp2