29 września 2009, 09:59
0
Valdes - alves,puyol,marquez,abidal - xavi,toure,keita - messi, pedro, ibra
11 marca 2009, 22:53
ponad 86 tys widzow ajjjjj
6 lutego 2009, 09:35
Ile bylo widzow na CN wie ktos?
5 lutego 2009, 23:49
To ile widzow bylo w naszej swiatyni CN ?
18 stycznia 2009, 12:43
Wie ktos jaka ilosc kibicow bylo na CN ?
9 grudnia 2008, 20:54
http://www.troodi.com/media/6877/Barcelona_vs_Shakhtar_Donetsk_9_december_2008_live_stream_highlights_/
16 sierpnia 2008, 21:52
panowie na kablowce nie obejrze? na TVE ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Valdes - alves,puyol,marquez,abidal - xavi,toure,keita - messi, pedro, ibra
0
ponad 86 tys widzow ajjjjj
0
Ile bylo widzow na CN wie ktos?
0
To ile widzow bylo w naszej swiatyni CN ?
0
Wie ktos jaka ilosc kibicow bylo na CN ?
0
http://www.troodi.com/media/6877/Barcelona_vs_Shakhtar_Donetsk_9_december_2008_live_stream_highlights_/
0
ponad 86 tys widzow ajjjjj
0
Wie ktos jaka ilosc kibicow bylo na CN ?
0
panowie na kablowce nie obejrze? na TVE ?
0
To ile widzow bylo w naszej swiatyni CN ?