1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

0

Kiedy Messi strzelil hattricka grajac przeciwko druzynie Ronaldo bo nie pamietam?

0

To sie gryzie troche z teoria zwolennikow Messiego ktorzy uwazaja zupelnie odwrotnie. Pamietam jak kiedys Sir Alex Ferguson powiedzial ze wedlug niego najlepszy jest Cristiano bo w jakiej druzynie by nie gral potrafilby strzelic np. hattricka. Pamietam jaka wtedy byla krytyka na Fergiego.

8

Skrajna hipokryzja. Mowienie ze Ronaldo nie jest w zadnym aspekcie lepszy od Messiego to klamstwo.

0

Posiadania piłki: Real 58% Juve 42%, Sytuacje bramkowe: Real 19 Juve12, Podania Real 639 Juve 329. Troche obiektywizmu. Real byl w tym meczu po prostu lepszym zespolem i przede wszystkim walczyl. Zostalo im to wynagrodzone w doliczonym czasie przez podytkowanie sprawiedliwego rzutu karnego.

0

Do tego ze w rewanzu z Juve mimo wyniku Real byl lepszym zespolem patrzac i na obraz meczu i na statystyki. Wspomne chociazby o nieuznanej bramce Isco w 1 połowie ktora byla zdobyta prawidlowo. Te 2 mecze jesli chodzi o zaangazowanie zespolow byly o 180 stopni rozne od siebie.

0

Oczywiscie ze pokazal. Odsylam do statystyk z tego meczu.

0

Jesli prawda jest to ze Messi "nawrzucal" arbitrowi w przerwie to tez powinien dostac czerwona kartke. Nie wiadomo jakby sie potoczyl mecz po czerwonej kartce,wiadome jest natomiast to ze bramki byc nie powinno i powinien byc karny dla Realu.

0

Ja wiem ze powiecie ze Ramos to nie jest dobre zrodlo informacji,ale on tez potwierdzil ze widzial jakies zamieszanie w ktorym uczestniczyl Messi i sedzia. Nie mowil ze slyszal jak Messi go obrazal tylko ze bylo jakies zamieszanie. Dodatkowo jeszcze kilka zrodel(radia,telewizje i dzienniki) mowia to samo. Mozna zreszta zobaczyc jak Leo byl wkurzony na sedziego pod koniec 1 polowy i juz wtedy mu cos cisnal.Troche tych zrodel za duzo zeby to nie byla prawda,ale tak jak pisalem 100% dowodow nie ma. Co do nieuznanej bramki Barcelony to Rakitic BYŁ na spalonym. W Chiringuito architekt wykazał ze Rakitic na 100% byl na spalonym. Były 3 rozne klatki ktore pokazaly ze bylo to albo 8 albo 14 albo 32 cm(najprawopodobniej 14) czyli spalony byl.
3 najbardziej zle decyzje w tym meczu to brak czerwa dla bale'a,uznana bramka messiego i brak karnego dla realu.

0

Fakt,nigdzie tego nie ma. Jednak jest kilka zrodel ktore o tym mowia,jednak 100% dowodow nie ma. Nie da sie jednak ukryc ze sedzia wypaczyl wynik meczu na korzysc Barcelony.

0

Cristiano 5 meczy zawieszenia. Ok sprawiedliwie,ale spojrzmy na okolicznosci. Cristiano 5 meczy zawieszenia,sedzia bodajże jeden(mimo skandalicznej decyzji).
Ostatnie Gran Derbi;Messi za zwymyslanie sedziemu prosto w twarz zamiast dostac czerwona kartke i kilka meczy zawieszenia,wywiera wplyw na sedziego ktory wypacza wynik meczu. Ludzie badzmy chociaz troche obiektywni.

0

Nie wiem jaki jest naprawde,jednak wypowiedzi na jego temat bylo mnostwo i wszyscy mowia ze to dobry skromny chlopak ale jednak niesmialy nie posiadajacy charakteru na typowego kapitana,wiec takie przemowy nie sa po prostu w stylu messiego i moga wygladac troche sztucznie.

1

Jakos ciezko mi sobie wyobrazic Leo wyglaszajacego motywujaca przemowe,przeciez od zawsze wiadomo ze to niesmialy malo kontaktowy chlopak i takie cos do niego nie pasuje,nawet jak wyglosil przemowe ta watpie ze podziala...

0

Chociażby Lewandowski.

0

To pokaz mi goscia ktory doklada noge 10 razy w fazie pucharowej ligi mistrzow :D

1

Nie wiem do konca o co Ci chodzi. Moje zdanie jest takie ze lepiej strzelac gole niz kiwac. Krotko i na temat.

0

Zgadzam sie,tylko chyba kazdy lubi wygrywac :)

0

I oby dalej dobijal ,strzelal z karnych i na farta...A niech inni kiwaja :D

0

Słaby jest Ronaldo,jak on strzelil juz 11 goli w Lm?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?