O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5742
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

mirq

jak możesz chłopie powiedziec o 20 latku że nic z niego nie będzie, wystarczy że jeden młody talent sprzedaliśmy (Giovani Dos Santos) jeżeli jesteś lepszy od Bojana to zapraszamy na Camp Nou, ale na 100% to z ciebie by nic nie było, jedynie dobra komedia i posikani ze śmiechu kibice

0

marco9512

Sorry kolego ale już dawno bardziej durnych komentarzy nie widziałem. Naprawdę masz niezłą jazdę. "Barça ściąga najlepszych 13 latków na świecie by później tylko ich ,,dporacować" i nazwać jako swoim wychowankiem" Po pierwsze to wszystkie najlepsze kluby świata szukają uzdolnionej młodzieży, a "dopracowac" to jeszcze trzeba umiec. Dla wielu młodych chłopaków i ich rodzin jest to skok do lepszego świata więc rodzice chętnie się na to godzą. Po drugie to nie zapominaj że tzw. "przypisywanie" wychowanków można zarzucic wszystkim np. kibice Arsenalu próbują przypisac Fabregasa, Manchesteru Pique, a to samo możesz zarzucic Realowi Raula który w wieku 15 lat przeszedł z Atletico. Odnośnie wychowanków jasno mówią przepisy UEFA więc nie rozumiem twoich dziwnych zarzutów wobec Barcelony, no chyba że próbujesz je zmienic i chcesz byc mądrzejszy od samej uefy to życzę powodzenia

Zobacz wszystkie

0

marco9512

Sorry kolego ale już dawno bardziej durnych komentarzy nie widziałem. Naprawdę masz niezłą jazdę. "Barça ściąga najlepszych 13 latków na świecie by później tylko ich ,,dporacować" i nazwać jako swoim wychowankiem" Po pierwsze to wszystkie najlepsze kluby świata szukają uzdolnionej młodzieży, a "dopracowac" to jeszcze trzeba umiec. Dla wielu młodych chłopaków i ich rodzin jest to skok do lepszego świata więc rodzice chętnie się na to godzą. Po drugie to nie zapominaj że tzw. "przypisywanie" wychowanków można zarzucic wszystkim np. kibice Arsenalu próbują przypisac Fabregasa, Manchesteru Pique, a to samo możesz zarzucic Realowi Raula który w wieku 15 lat przeszedł z Atletico. Odnośnie wychowanków jasno mówią przepisy UEFA więc nie rozumiem twoich dziwnych zarzutów wobec Barcelony, no chyba że próbujesz je zmienic i chcesz byc mądrzejszy od samej uefy to życzę powodzenia

0

mirq

jak możesz chłopie powiedziec o 20 latku że nic z niego nie będzie, wystarczy że jeden młody talent sprzedaliśmy (Giovani Dos Santos) jeżeli jesteś lepszy od Bojana to zapraszamy na Camp Nou, ale na 100% to z ciebie by nic nie było, jedynie dobra komedia i posikani ze śmiechu kibice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?