0

Cóz mielismy sytuacje, jak sie ich na wyjezdzie nie wykorzystuje... a teraz 0:1 w plecy, ale licze na dobry wynik..

0

@mir4ge

Dzieki.

@FlyEmirates

Z grzecznosci nie odpowiem...

0

Jak Ty ogladasz na tym tvp sport??? Daj linka, ja nigdzie nie moge na ich stronce tego znalesc ;/

0

Pedro do zmiany, Jefrfer na boisko!

0

ale Xavi zepsól !!

0

alves ladnie...

0

wolalbym maxwella zamiast Abidala... licze, że Jeffren wejdzie w drugiej polowie

0

Henrique okazuje sie niewypałem.... szkoda tych 9 mln.

0

9,5 to tak... wczesniej byl news o 11, a to juz przesada.

0

hmmm Gudi jako "9" a Heniek na flance.... ciekawe...

0

nawet niezla gra

0

Podwyżka tak, ale czy zaraz 11 + 30% premii od tego? Tak do 9-9,5 i jakas premia od tego ;)

0

Tam to sobie on nie pogra.... za duza konkurencja

0

a ile Zlatan bedzie zarabial? Bylo cos officjalnego?

0

W ogole ladnie graja, Jeffren, Rochina, srodek... no no

0

Rochina(bo to on chyba gra na srodku ataku?) gra bardzo dobra piłke ;)

0

Yaya! i Krkic!

0

Pedro nawet spoko drybling

0

Pedro nawet spoko drybling

0

Gai szuka gry.... ale chyba troche przesadza ;)

0

Czemu nie ma Jeffrena ehhh

0

Thiago jest na mistrzostwach u-19

0

a Jeffren??

0

najlepszego!

0

tylko, ze Barca nie gra 4-3-3... no mozna tak mówic, ale naprawde wygla to tak 4-1-2-2-1

0

a ja czytalem gdzies, ze ten agent powiedzial, że w tym tygodniu zostanie podpisany nowy kontrakt...

0

taaaa ciekawe kto zaplaci w lyon taka pensje etoo jak ma w barcie...

0

chcialbym zobaczyc Jeffrena..

0

a Messi rzuca flagami :P

0

a co ten Yaya robi?? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?