balian88888
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Janochy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóz mielismy sytuacje, jak sie ich na wyjezdzie nie wykorzystuje... a teraz 0:1 w plecy, ale licze na dobry wynik..
0
@mir4ge
Dzieki.
@FlyEmirates
Z grzecznosci nie odpowiem...
0
Jak Ty ogladasz na tym tvp sport??? Daj linka, ja nigdzie nie moge na ich stronce tego znalesc ;/
0
Pedro do zmiany, Jefrfer na boisko!
0
ale Xavi zepsól !!
0
alves ladnie...
0
wolalbym maxwella zamiast Abidala... licze, że Jeffren wejdzie w drugiej polowie
0
Henrique okazuje sie niewypałem.... szkoda tych 9 mln.
0
9,5 to tak... wczesniej byl news o 11, a to juz przesada.
0
hmmm Gudi jako "9" a Heniek na flance.... ciekawe...
0
nawet niezla gra
0
Podwyżka tak, ale czy zaraz 11 + 30% premii od tego? Tak do 9-9,5 i jakas premia od tego ;)
0
Tam to sobie on nie pogra.... za duza konkurencja
0
a ile Zlatan bedzie zarabial? Bylo cos officjalnego?
0
W ogole ladnie graja, Jeffren, Rochina, srodek... no no
0
Rochina(bo to on chyba gra na srodku ataku?) gra bardzo dobra piłke ;)
0
Yaya! i Krkic!
0
Pedro nawet spoko drybling
0
Pedro nawet spoko drybling
0
Gai szuka gry.... ale chyba troche przesadza ;)
0
Czemu nie ma Jeffrena ehhh
0
Thiago jest na mistrzostwach u-19
0
a Jeffren??
0
najlepszego!
0
tylko, ze Barca nie gra 4-3-3... no mozna tak mówic, ale naprawde wygla to tak 4-1-2-2-1
0
a ja czytalem gdzies, ze ten agent powiedzial, że w tym tygodniu zostanie podpisany nowy kontrakt...
0
taaaa ciekawe kto zaplaci w lyon taka pensje etoo jak ma w barcie...
0
chcialbym zobaczyc Jeffrena..
0
a Messi rzuca flagami :P
0
a co ten Yaya robi?? :P