O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5539
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

35 mln za dwóch to tak,zajebiste transfery!!luiz do srodka za puyola, ivanovic zmiennik bardzooo solidny nie pierdolcie ze nie!!????zostaje tylko do obstawienia zmiennik messiego na ten okres transferowy chyba starczy.aha no i valdes odchodzi wiec stegens z borussi byłoby pieknie

0

idealnie pasowalby kompany.luiz to samo co pique i czesto mu sie babole przytrafiaja,szkoda ze kompany nie moze albo silva ale chuj tam moze chociaz bramkarza kupia kozaka tego ten stegens bo reina dla mnie taki se potrzebujemy kogos na lata

0

tak ale jak przyszedl zlatex to se messi ubzdural ze chce grac na srodku a neymar jest skrzydlowym,trzeba kupic neymara kto ma strzelac tylko messi??jak messi nie jest w formie to chuja wszyscy graja a juz w ataku to jest padaka jak odejdzie villa to jeszcze kogos trzeba kupic jakiegos starego wyjadacza jak kiedys larsson,xawi na lawe fabregas do pierwszego!!!!

0

moze nie do pierwszego skladu ale zmiennik zajebisty.jak odejdzie villa to trzeba kupic tez jakiegos doswiadczonego zmiennika jak kiedys larsson

0

moze w tym roku bedzie wchodzil czesciej z lawki

Zobacz wszystkie

0

do sylwert masz racje w pierwszym meczy 5 zawodnikow z pierwszego skladu nie gralo ale i tak wywalczyli remis a z kibicami realu nie ma sie co klocic sa po prostu nie obiektywni.jak teraz z nimi pojechalismy to co dopiero bedzie po kilkunastu meczach kiedy wszyscy beda w wysokiej formie

0

1122 ty sam jestes ostro glupi piszac takie rzeczy to nie jest jego pierwszy raz jest niedopierdolencem pieknym nikt tak nie gra jak on co roku cos odpierdala a ty piszesz o determinacii badz czlowieku obiektywny a nie pierdol bzdur caly pilkarski swiat z nim jedzie

0

messi 1054 oni zarabiaja po 100 tys euro tyg.na bank masche ma kape z tego powodu ze go okradli bidulka nie wiem jak sie z tym ogarnie hehehe

0

nie wspominajac o kontraktach reklamowych.

0

wszystkiego nie,ale pare pozycji trzeba wymienic valdes,alves puyol, musi przyjsc ktos kto robi roznice taki jak neymar i jak villa odejdzie to taki ktos jak larsson by sie przydal wchodzacy z lawki wiekowy pies na bramki drogba albo klose

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?