Nie wiem od kiedy ty oglądasz mecze kolego ale krystynka tak samo zachowała się 3 lata temu w meczu z Bilbao i dostał również 3 mecze zawieszenia. Gdzie teraz to twoje "JESTEM PEWIEN !!!!!!!!!!!!!!" ? :) Wyjdź ze swojego świata i zacznij żyć tym co się naprawdę wokół ciebie dzieje bo źle z tobą.
Jak to jak ?? Wystarczyło nie klaskać na sędziego jak totalny imbecyl. Skoro ja, ty i krzakov wiemy że za takie coś są zawiasy to Neymar doskonale też to wie.. To nic innego jak chwilowy zanik mózgu.
Dla mnie to on nie ma mózgu. Zobacz że on ewidentnie psuje relacje całej kadry. Wyobraź sobie że Lewy gra w bayernie a taki Grosik w Borussi i na zgrupowaniach zamiast się ze sobą bratać to jeden idiota tylko cały czas kłuje tych drugich. Dla Ciebie jako kibica reprezentacji Polski byłoby to dla Ciebie karygodne, i tak jest tak samo w tym przypadku.
Komentarze
2
lecz się...poważnie mówię
1
To już się nudne robi...
1
Nie wiem od kiedy ty oglądasz mecze kolego ale krystynka tak samo zachowała się 3 lata temu w meczu z Bilbao i dostał również 3 mecze zawieszenia. Gdzie teraz to twoje "JESTEM PEWIEN !!!!!!!!!!!!!!" ? :) Wyjdź ze swojego świata i zacznij żyć tym co się naprawdę wokół ciebie dzieje bo źle z tobą.
1
Jak to jak ?? Wystarczyło nie klaskać na sędziego jak totalny imbecyl. Skoro ja, ty i krzakov wiemy że za takie coś są zawiasy to Neymar doskonale też to wie.. To nic innego jak chwilowy zanik mózgu.
3
Wyjdź ze swojego zamkniętego na oczywiste fakty świata człowieku...
3
Wyjdź ze swojego zamkniętego na oczywiste fakty świata człowieku...
2
Nalepszy ? Tak. Najbardziej rozpoznawalny ? Zdecydowanie nie.
2
Co za żałosna propaganda na tej stronie.. Aż mi się wierzyć nie chce że wy w takie głupoty wierzycie. 10% tego artykułu jest prawdą.
2
lecz się...poważnie mówię
1
Dla mnie to on nie ma mózgu. Zobacz że on ewidentnie psuje relacje całej kadry. Wyobraź sobie że Lewy gra w bayernie a taki Grosik w Borussi i na zgrupowaniach zamiast się ze sobą bratać to jeden idiota tylko cały czas kłuje tych drugich. Dla Ciebie jako kibica reprezentacji Polski byłoby to dla Ciebie karygodne, i tak jest tak samo w tym przypadku.