0

@ shanhaevel

dokladnie... dajmy mu jeszcze troche czasu i bedziemy z niego dumni :) VeB !

0

Nita, kazdy Puchar... kazde zwyciestwo... bedzie dla nas powodem do dumy... Visca el Barca... Hala sezonowcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?