12 czerwca 2013, 19:30
0
wstyd,on reprezentuje Barcelone tez!
5 czerwca 2013, 12:16
nie mozemy go oddac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 maja 2013, 15:30
to oni spozywali alkohol?:) alkohol to najwieksza trucizna:))))
24 kwietnia 2013, 00:48
bayern nas zajechal fizycznie!Brakowalo energii:(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wstyd,on reprezentuje Barcelone tez!
0
nie mozemy go oddac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to oni spozywali alkohol?:) alkohol to najwieksza trucizna:))))
0
bayern nas zajechal fizycznie!Brakowalo energii:(
0
to oni spozywali alkohol?:) alkohol to najwieksza trucizna:))))
0
bayern nas zajechal fizycznie!Brakowalo energii:(
0
nie mozemy go oddac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
wstyd,on reprezentuje Barcelone tez!