bananek90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze bedzie jak scaigniemy cesca
0
brawo !!
0
na livesports są już składy i henrygo nima :/
0
mi się wydaje ze mecz byśmy wygrali jak by prędzej hleb wszedł było widać ze ma sposób na Chelsea i widać ze gostek powoli zaczyna wchodzić w skład ale szkoda ze tak mało gra nie wiem czy zauważyliście ale jego podania były naprawdę dobre :)) a i będę bronił bojana i hleba ze nie wykorzystali tych akcji , jak oni mieli to wykorzystać jak graja pare min na miesiąc w meczach a to widać ze do larsona nie są podobni wiec powinni grac częściej to by takie akcje wykorzystali :]
0
ja bym sie bał tylko jednego :] ze iniesta dostanie kontuzji z chealsy :// a wtedy leżymy i kwiczymy :/ a co do realu wystarczy żeby takie czynniki jak xavi dobrze zagrał henry dobra skuteczność miał i messi i eto strzelili parę bramek no i żeby obrona zagrała jak każdy w najlepszym meczu porostu muszą sobie uświadomić ze mecz z realem to mecz o 1 miejsce w lidze :]