0

dobrze bedzie jak scaigniemy cesca

0

brawo !!

0

na livesports są już składy i henrygo nima :/

0

mi się wydaje ze mecz byśmy wygrali jak by prędzej hleb wszedł było widać ze ma sposób na Chelsea i widać ze gostek powoli zaczyna wchodzić w skład ale szkoda ze tak mało gra nie wiem czy zauważyliście ale jego podania były naprawdę dobre :)) a i będę bronił bojana i hleba ze nie wykorzystali tych akcji , jak oni mieli to wykorzystać jak graja pare min na miesiąc w meczach a to widać ze do larsona nie są podobni wiec powinni grac częściej to by takie akcje wykorzystali :]

0

ja bym sie bał tylko jednego :] ze iniesta dostanie kontuzji z chealsy :// a wtedy leżymy i kwiczymy :/ a co do realu wystarczy żeby takie czynniki jak xavi dobrze zagrał henry dobra skuteczność miał i messi i eto strzelili parę bramek no i żeby obrona zagrała jak każdy w najlepszym meczu porostu muszą sobie uświadomić ze mecz z realem to mecz o 1 miejsce w lidze :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?