banankuba
Dołączył/a: styczeń 2012
Katowice
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli chodzi o obronę:
Muniesa za Alvesa (prawa strona obrony), ponieważ on nie może być w środku obrony, on jest za bardzo ofensywny, środek obrony: Puyol, Mascherano i lewe skrzydło: Adriano.
Veb
0
ja chcę powtórkę gola Leo z 2007 roku a jeśli chodzi o mecz to według mnie Barca wygra tylko szkoda że Cesc nie gra no i oczywiście Alves i Pique.
Veb.
0
Przystankers:
Może i masz racje ale ja w to wątpie, ponieważ po tak długiej kontuzji jaką miał Villa potrzeba conajmniej pół roku żeby piłkarz wrócił do swojej formy, bo popatrz np na Pedro on nie miał długiej tej kontuzji a i tak dopiero wczoraj strzelił gola.
0
Nareszcie Pedro trafił ale jak on się przemieszczał po boisku przy tym golu to było po prostu świetne i jak się zrozumieli z Leo w tej akcji jakimi lobami sobie podawali a wogóle kolejny świetny mecz Messiego pokazał że jest najlepszy pod słońcem ale też trzeba przyznać że Saragossa też całkiem dobrze grała.
Veb !
0
4-3-3 to ustawienie barcy! a Afellay najlepiej jak by został u nas.
0
Bayern się strasznie rozkręcił i zdaje mi się że to on wygra z realem a finał będzie Fcb vs Bm
Veb.
0
ja wole żeby nie dochodzi łdo blaugrany ale to moje zdanie a najważniejsze jest zdanie mistera!
Veb
0
Aybarca:
Ma strzał z dystansu np w meczu z Leverkusen, nie gra slabo z glowa np w meczu z espanyolem kiedy strzelil bramke identycznie jak maradona w meczu z anglia w 1986r, a prawa noga nie jest najgorsza bo popatrz jak w meczu z leverkusen przelobowal nad bramkarzem prawa noga a ronaldo ma zla lewa noge
0
obrona na mecz:
Alves Mascherano Puyol Adriano
0
zdrowiej szybko.
ale tak wogóle to fajnie że będziemy lada chwila grali z getafe, może nasz crack powtórzy gola z 2007 roku.
Veb
0
aybarca widać że nie znasz się na piłce nożnej bo ja też słyszałem ten komentarz i widać że ten komentator nie ma pojęcia o footballu bo popatrz np na Maradone. Legenda a był lewo nożny więc się nie wypowiadaj jak się nie znasz.
0
mecz był świetny tylko ja się zdziwiłem i dalej nie wiem dlaczego Cuenca miał znowu numer 39 a nie 23. Może klub podpisał kontrakt z Tello.
Veb
0
nie nie nie i jeszcze raz nie. Messi nie może iść na skrzydło. zamienić Cesc z Messim i wtedy będzie dobrze.
0
ja jestem wielkim fanem barcy i Leo a Ronaldo nie cierpie ale nie można mówić że Cr7 nie umie grać bo to nie prawda.
Veb
0
Jeśli się nie znacie niektórzy nie będę wymieniał kto to nie wypisujcie jaki ma być skład a tak wogóle to Cesc śmieszną minę zrobił
0
ale czemu Julio Cesar jest powołany przecież on gra w Inter Mediolan! Wypożyczyli go?
0
Zgadzam się z ocenami ale nie spodziewałem sie że Mascherano będzie zawodnikiem meczu według redakcji ale w sumie zasłużył
Veb
0
Nie zapomne tych czasòw kiedy był trenerem barcy tylko szkoda że jak nim został po raz drugi to tylko Xavi się od niego nie odwròcił
0
GOREK
Co ty oglądałeś za mecz bo chyba nie ten co my wszyscy. Akurat Pedro był chyba jednym z najlepszych graczy wczoraj w szeregach barcy
Veb
0
dalej nie mogę się otrząsnąć po tym jak przeczytałem jeden z komentarzy na stronie Realu który brzmiał tak i był o Ericku:
Zdychaj Katalońska szmato.
Jak to przeczytałem to myślałem że zawału dostanę w życiu nie widziałem żeby ktoś na naszej stronie tak pisał o kimś z Madrytu. Powiesiłbym kogoś takiego na szubienicy za jaja. Przepraszam za słownictwo ale nie mogłem się powstrzymać. Abi wracaj do zdrowia. Wierzę w ciebie chłopie, trzymaj się.
Nie zapomne o tobie i przy każdym najbliższym meczu Barcy będę o tobie myślał.
0
Sin mustico
Wiem ale Iniesta ostatnio dobrze sie sprawdza jako skrzydlowy
0
Dobrze ze Pedro prawdopodobnie wystapi ale jednak zamienil bym go z Iniesta miejscami.
Veb
0
Kurde ludzie przestancie z tymi gwiazdkami I kwadratowymi nawasami odszedl wielki czlowiek a wy sie bawicie w dziewczyny z 6 klasy podstawowki ktore wziely Sie za podryw
anie skeitow
Veb
0
Nigdy nie zapomne jak 28 05 11 Barca wygrala final Puyol dal opaske kapitana Ericowi. Wtedy wygral I teraz tez wygra tylko nie z zespolem z Old Trafford a z choroba. Wierze w ciebie Abi. Wracaj do zdrowia.
0
whatis:
Ze widac ze jest skromny i ma naprawde bardzo duzy talent i jest najlepszy na swiecie.
0
petrol 80: masz racje a ta dziewczyna Messiego nazywa się Antonela Rocuzzo.
0
Możecie mnie minusować możecie plusować ale według mnie CR7 nie ma szans strzelić tylu goli w jednym spotkaniu. A tak przy okazji moja mama ktòra nie zna się na piłce powiedziała że Ronaldo to taki playboy I miała rację (przynajmniej według mnie) bo CR7 to ch*j.
Veb
0
A czego Messi nie umie w piłce nożnej? Lol, on jak skończy kariere to nawet jako menedżer się sprawdzi.
Veb
0
Obaj są bardzo dobrymi piłkarzami ale jednak ja uważam że Tello jest troche lepszy I to będzie przyszły Pedro
Veb
0
Kocham Camp Nou za mozajki za to ze jest stadionem barcy za to ze jest najwiekszy w Europie I za to ze po prostu jest.
Veb