O sobie

  • Zainteresowania książki,tenis,jeżdżenie po świecie
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Manu Chao, Gogol Bordello
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 5537
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 6

Komentarze

0

Gra w jedenastu zalezy od grania fair play zatem slowa trenera MC dotycza zapewne jego grajkow.

6

Barcelona podąża drogą Galacticos, dużo nowych "fanów sezonowych" ale bez perspektyw tworzenia drużyny z duszą.

0

Bardzo dobry komentarz, w pelni popieram!Na mecz chetnie bym jechal ale przyczyny zawodowe stoja na przeszkodzie. VeB

0

Uwielbiam Bastiana, pamiętam jak po pierwszym meczu w Monachium nie okazywał nadmiernej radości ze zwycięstwa nad Barcą 4:0,wręcz powstrzymywał kolegów przed okazywaniem jakiejkolwiek pychy choć powód do dumy mieli niewątpliwie olbrzymi. Może nie zawsze gra czysto ale wobec Barcy jego postawa zyskała mój szacunek.

0

Po co zdjęcie tego człowieka na tej stronie ja się pytam?...:-D

Zobacz wszystkie

6

Barcelona podąża drogą Galacticos, dużo nowych "fanów sezonowych" ale bez perspektyw tworzenia drużyny z duszą.

0

do JedrzejKowal: chyba żeby dać remis...

0

Nad czym się waha, jeśli chce grać u boku Messiego a Barca to klub jego marzeń to decyzja powinna być jedna...

0

Napisz komentarz...Ponieważ niedawno pojawiły się różne dziwne komentarze na temat możliwej gry rAMOSA dla BARCY, mam nadzieję, że to tylko brednie

0

Jak on przejdzie do Realu to ja smucić się nie będę, coraz więcej z tym cyrku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?