O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

podajcie działający + w miarę taki, gdzie widać owe uderzenie, link do całego tego zdarzenia, jak D. Villa uderza ozila, bo te poniższe już wygasły

0

nie jestem fanboyem ani realu ani barcy, po prostu lubię "Was" czytać (zarówną jednych jak i drugich), ale ten mecz to dwie skrajności - z jednej strony emocje takie, że ja pier***, z drugiej ta butanina pod koniec, która dla mnie była jednym, wielkim, pier*** wstydem. ten mecz oglądały dzieci, było nawet je widać na trybunach, dzieci w wieku 10 lat, a tu takie coś. nie wiem kto zaczął, kto skończył, nie wypowiadam się kto jest bardziej winny, jedno jest pewne - wstyd.

0

ciężko będzie się przyzwyczaić, ale jak fabregas strzeli dla barcy 10-tą bramkę, to myślę, że wszyscy będziemy mieli to już za sobą

0

@1944 - w radiu zet będą informować na bieżąco, tzn. nie ma być transmisji, ale mają co jakiś czas zdawać relację (albo może i będzie transmisja, szczerze nie wiem do końca, słyszałem to wtedy na działce, gdzie gra u mnie zetka, nie przywiązałem większej wagi do tego, co mówili, ale na pewno polecali słuchać swojego radia), pozdro.

0

FC Barcelona, skład A: Joker

FC Barcelona, skład B: As w rękawie

:)

Zobacz wszystkie

0

ale jebiemy :D

0

oby ten mecz nie był początkiem końca...

0

nie jestem fanboyem ani realu ani barcy, po prostu lubię "Was" czytać (zarówną jednych jak i drugich), ale ten mecz to dwie skrajności - z jednej strony emocje takie, że ja pier***, z drugiej ta butanina pod koniec, która dla mnie była jednym, wielkim, pier*** wstydem. ten mecz oglądały dzieci, było nawet je widać na trybunach, dzieci w wieku 10 lat, a tu takie coś. nie wiem kto zaczął, kto skończył, nie wypowiadam się kto jest bardziej winny, jedno jest pewne - wstyd.

0

FC Barcelona, skład A: Joker

FC Barcelona, skład B: As w rękawie

:)

0

faktycznie jak już ktoś wcześniej napisał Messi był u fryzjera :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?