nie jestem fanboyem ani realu ani barcy, po prostu lubię "Was" czytać (zarówną jednych jak i drugich), ale ten mecz to dwie skrajności - z jednej strony emocje takie, że ja pier***, z drugiej ta butanina pod koniec, która dla mnie była jednym, wielkim, pier*** wstydem. ten mecz oglądały dzieci, było nawet je widać na trybunach, dzieci w wieku 10 lat, a tu takie coś. nie wiem kto zaczął, kto skończył, nie wypowiadam się kto jest bardziej winny, jedno jest pewne - wstyd.
@1944 - w radiu zet będą informować na bieżąco, tzn. nie ma być transmisji, ale mają co jakiś czas zdawać relację (albo może i będzie transmisja, szczerze nie wiem do końca, słyszałem to wtedy na działce, gdzie gra u mnie zetka, nie przywiązałem większej wagi do tego, co mówili, ale na pewno polecali słuchać swojego radia), pozdro.
nie jestem fanboyem ani realu ani barcy, po prostu lubię "Was" czytać (zarówną jednych jak i drugich), ale ten mecz to dwie skrajności - z jednej strony emocje takie, że ja pier***, z drugiej ta butanina pod koniec, która dla mnie była jednym, wielkim, pier*** wstydem. ten mecz oglądały dzieci, było nawet je widać na trybunach, dzieci w wieku 10 lat, a tu takie coś. nie wiem kto zaczął, kto skończył, nie wypowiadam się kto jest bardziej winny, jedno jest pewne - wstyd.
Komentarze
0
podajcie działający + w miarę taki, gdzie widać owe uderzenie, link do całego tego zdarzenia, jak D. Villa uderza ozila, bo te poniższe już wygasły
0
nie jestem fanboyem ani realu ani barcy, po prostu lubię "Was" czytać (zarówną jednych jak i drugich), ale ten mecz to dwie skrajności - z jednej strony emocje takie, że ja pier***, z drugiej ta butanina pod koniec, która dla mnie była jednym, wielkim, pier*** wstydem. ten mecz oglądały dzieci, było nawet je widać na trybunach, dzieci w wieku 10 lat, a tu takie coś. nie wiem kto zaczął, kto skończył, nie wypowiadam się kto jest bardziej winny, jedno jest pewne - wstyd.
0
ciężko będzie się przyzwyczaić, ale jak fabregas strzeli dla barcy 10-tą bramkę, to myślę, że wszyscy będziemy mieli to już za sobą
0
@1944 - w radiu zet będą informować na bieżąco, tzn. nie ma być transmisji, ale mają co jakiś czas zdawać relację (albo może i będzie transmisja, szczerze nie wiem do końca, słyszałem to wtedy na działce, gdzie gra u mnie zetka, nie przywiązałem większej wagi do tego, co mówili, ale na pewno polecali słuchać swojego radia), pozdro.
0
FC Barcelona, skład A: Joker
FC Barcelona, skład B: As w rękawie
:)
0
ale jebiemy :D
0
oby ten mecz nie był początkiem końca...
0
nie jestem fanboyem ani realu ani barcy, po prostu lubię "Was" czytać (zarówną jednych jak i drugich), ale ten mecz to dwie skrajności - z jednej strony emocje takie, że ja pier***, z drugiej ta butanina pod koniec, która dla mnie była jednym, wielkim, pier*** wstydem. ten mecz oglądały dzieci, było nawet je widać na trybunach, dzieci w wieku 10 lat, a tu takie coś. nie wiem kto zaczął, kto skończył, nie wypowiadam się kto jest bardziej winny, jedno jest pewne - wstyd.
0
FC Barcelona, skład A: Joker
FC Barcelona, skład B: As w rękawie
:)
0
faktycznie jak już ktoś wcześniej napisał Messi był u fryzjera :)