Mógłby wziąść Arsenal,ale mam dziwne uczucie że włodarze z Londynu weszli już chyba w związek małżeński z Wegnerem. Grunt że nie wziął Chelsea bo tam szacunku dla trenerów nie mają w ogóle a i klub mocno irytujący.
Mógłby wziąść Arsenal,ale mam dziwne uczucie że włodarze z Londynu weszli już chyba w związek małżeński z Wegnerem. Grunt że nie wziął Chelsea bo tam szacunku dla trenerów nie mają w ogóle a i klub mocno irytujący.
Komentarze
1
A Real znowy z górki,to już nie nudne ale żałosne
0
Messi w Arsenalu? Może kiedyś,gdyby kiedyś chciał odejść z Barcy to według mnie tylko tam,jednak narazie niech gra kuuuupe lat u nas :-)
0
Mógłby wziąść Arsenal,ale mam dziwne uczucie że włodarze z Londynu weszli już chyba w związek małżeński z Wegnerem. Grunt że nie wziął Chelsea bo tam szacunku dla trenerów nie mają w ogóle a i klub mocno irytujący.
1
A Real znowy z górki,to już nie nudne ale żałosne
0
Mógłby wziąść Arsenal,ale mam dziwne uczucie że włodarze z Londynu weszli już chyba w związek małżeński z Wegnerem. Grunt że nie wziął Chelsea bo tam szacunku dla trenerów nie mają w ogóle a i klub mocno irytujący.
0
Messi w Arsenalu? Może kiedyś,gdyby kiedyś chciał odejść z Barcy to według mnie tylko tam,jednak narazie niech gra kuuuupe lat u nas :-)