0

a tak pozatym zacznijcie patrzec na mecze obiektywnie a nie na podstawie tego ze wy jestecie kibicami barcy i barca wgl nie popelnia fauli nie gra reka sedzia byl sprawiedliwy i wgl i nie piszcie ze abrca grala lepiej bo to juz wgl absurd jest zeby takie cos napisac to albo sie tego nie ogladalo albo nie znac sie wgl na pilce noznej wiec najpierw obejrzyjcie ten mecz jeszcze raz i sprobujcie wystawic obiektywna opinie

0

"

Nie rozumiesz fubolu. ja nie chce oglądać bezmadziejnej gry Chealsy i murowania bramki. Hiddink z Abramowiczem powininn i zatrudnoic murarza najlepije zamurować bramke cegłami wtedy Barça na pewno bramki nie strzeli.

Po prostu Chelsea i Hiddink są frajerami, zamiast strzelic druga lub nawet trzecią bramke osłabionej Barcelonie dalej sie bronili.

Do wszystkich którzy plota bzdury kto był lepszy - kto gra w finale Barça czy Chelsea?"

Jak juz to Ty nie znasz futbolu chelsea poprostu zagrała mądrą piłką an camp nou i dzieki temu wywiozla cenny bezbramkowy remis a jezeli chodiz o drugi mecz to chelsea miala wyrazna przewage i to im nalezalo sie zwyciestwo a barca poprostu fart ....

0

Przestancie gadac te glupoty ze los sprzyja lepszym.. opanujcie sie gdzie abrcelona byla lepsza od chelsea ?

0

Naprawde ludzie byście zoabczyli na mec zobiektywnie a nie... barcelonie sie NIE nalezal ten remis i final LM... i taka jest prawda i pogodzcie sie z tym ze to jest fart i nie liczcie an wiele w finale

0

Nie sadze Chelsea pokazała dzisiejszym meczem że to w 100% do niej powinien należeć finał no ale cóż sędzie widać niebył bez stronny...

0

Ja bym to ocenił, że barcelona poprostu miała farta w końcówce cały mecz przeważało chelsea i do tego jeszcze te nie podyktowane karne.. finał należał i nalezy się chelsea i myśle, że to jednak manchaster będzie zwycięscą bo im się zupełnie to nie należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?