barca1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale Dani bomba piękna z wolnego, lepszy niż R10 :-))
0
Guardiola idzie w śladu Ryjka.czemu mając E2 i Henryka ten gra cały czas 4-3-3 zamiast 4-4-2.Wtedy pomoc i obrona są zrównoważone a i tak wiadomo że M10 i Iniesta(Bojan) jako skrzydłowi cisnęli by do przodu.Na środek Yaya(Keita) i Xavi.
0
po tym meczu wszystkim "zawodnikom barcy" stawiam ocenę "mniej niż zero". uczcie się ambicji od wisły
0
Barca zagrała jak ostatni frajerzy.Po tym meczu :"piłkarze" "Dumy Katalonii" nie nadają się nawet do 4 ligi polskiej.zero pomysłu na grę.emeryt strzelił im bramkę.mięli spuścić im łomot na pożegnanie ale mięli litość, tylko że $real i inne kluby nie będą mieć litości.zagrali jak patafiany i łajzy.to była szopka a nie mecz.