3 listopada 2012, 10:24
0
ALEXIS!
3 listopada 2012, 10:22
jaki młody pinto :D
30 października 2012, 15:13
Mam pytanie : Czemu na ławce niema Valdesa ???
27 października 2012, 22:03
messi
23 października 2012, 20:20
no dobra dziecka do spania..
8 sierpnia 2012, 15:45
wg mnie tello to bdb zawodnik i powinien pozostać na camp nou ale to co robi barca w stosunku do niego to jest żałosne np. nie dali mu oficjalnego numerka a dali np.. dos santosowi
8 sierpnia 2012, 21:43
lepiej nie paczcie na siatke bo takie baty od ruskuw dostają że az sie becześ chce :(
29 sierpnia 2012, 20:37
Witam mam pytanie czy w superpucharze jest tak jak w Lidze mistrzów?? że gole strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie?????
19 sierpnia 2012, 20:48
witam powiem mi ktoś teraz kto strzelił bramki ??? bardzo proszę
19 września 2012, 22:20
2-2 prosze nawalajcie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ALEXIS!
0
jaki młody pinto :D
0
Mam pytanie : Czemu na ławce niema Valdesa
???
0
messi
0
no dobra dziecka do spania..
0
wg mnie tello to bdb zawodnik i powinien pozostać na camp nou
ale to co robi barca w stosunku do niego to jest żałosne np. nie dali mu oficjalnego numerka a dali np.. dos santosowi
0
lepiej nie paczcie na siatke bo takie baty od ruskuw dostają że az sie becześ chce :(
0
Witam mam pytanie czy w superpucharze jest tak jak w Lidze mistrzów??
że gole strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie?????
0
witam powiem mi ktoś teraz kto strzelił bramki ??? bardzo proszę
0
2-2 prosze nawalajcie