barcafan8804
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam na jaką kolwiek wypowiedź Neymara. Bo jak dalej będzie milczał to znaczy że chcę ugrać $$$$ za nowy kontrakt. Nie podoba mi się to. Nie powinien pompowac balonika w kluczowym momencie sezonu! !!!!
0
Oglądam mecz i utwierdzam się tylko w tym że Roberto to jest pierwszy skład.
2
Czy rakitic zasługuje na podwyżkę? Stawiam umiejętności młodych ( Roberto, Rafinha, Halilowicia ) wyżej aniżeli chorwata. To w nich jest przyszłość.
0
Człowieku 100 baniek to są nowe kontrakty dla MSN
8
Za 100 baniek! !!! Sprzedawać! !!
5
Starsi kibice? !! Hahaha rozbawiło mnie to bo przecież to było całkiem nie dawno! Ale skoro to są starsi kibice dla ciebie to ja już jestem seniorem dla ciebie bo pamiętam jak Enrique grał.
0
Dani wraca do formy z przed podpisania kontraktu. ....
0
O co chodzi? Jaki incydent?
2
Adriano to się nadaje do tarcia chrzanu. Czas Adriano się już dawno skończył. Jak Adriano gra w meczu w którym się nie zanosi na 7 0 to przysparza o zawał serca. Już Roberto na lewej gra lepiej.
1
Komentarz usunięty
0
Myślał chłop że jest graczem Barcelony i gdzie nie pójdzie to będzie grał. A tu taki psikus; )
3
Szanuje obie drogi. R10 miał prawo wybrać tę drogę bo wygrał wszystko co tylko się da.
1
On się nie stoczył. Wybrał drogę cieszenia się życiem i piłka bez nadmiernego wysiłku. (Masz $$$$ i lubisz się bawić = gram w słabszym klubie i się bawię i na boisku i poza nim ).
Szanuje jego wybór.
0
Ale masz bujną wyobraźnię. Kupujesz zawodników jak zakupy w markecie. Nie będzie żadnych spektakularnych transferów. Bo mamy wychowanków i nie mamy $$ bo MSN zarabia kokosy. Zejdź na ziemię.
0
Jasne biegali jak wszystkie ostatnio drużyny a w drugiej połowie oddychają rękawami.
1
Co ty pier..... ?!!!
0
A ja się będę upierał że nikt nam nie jest potrzebny. Mamy ciekawych graczy na wypożyczeniu i kontuzjowanego Rafe
0
Też myślę że to będzie alves .
0
Jak istnieje taka klauzula to musi ją dostać. Mam nadzieję że takiej nie ma....
0
Szczerze mówiąc zacząłem się martwić że stracimy któregoś zawodnika.
18
Roberto znowu poezja. Ten gość ma potencjał na pomocnika legendę!
0
Zizu mister ogórek; )
0
W piłce wszystko można! Nie kracz bądź cierpliwy ciesz się grą Barcelony.!
0
Masz rację że przypisuje się temu zdarzeniu taką wagę. Fajny gest nic więcej.
0
0
Ładna wypowiedź na poziomie. Tak jak trzeba
7
Po pierwsze to Paryż nie jest w obecnych czasach przyjaznym miejscem.
Po drugie 250 mln klauzuli + podatek.
Po trzecie po co odchodzić z najlepszego klubu na świecie? ?
7
Ten Espaniol jest takiej jakości jak te chińskie samochodziki od ich właściciela i piłkarze oczywiście.
0
Dzięki ........:)
0
O której się zaczyna transmisja w tv?