barcalover
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wisła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielkie słodzenie rywalowi czas zacząć!
0
Jak zwykle, 2,3, może 4 oceny kompletnie niezgodne z tym, co działo się na boisku. Choćby szóstka, dla najlepszego w defensywie Pique(doskonałe długie podania, bezsensu wymieniacie 2 straty - skoro ktoś tyle podaje, musi tracić, trudno, żeby Marquez lub Puyol tracili, skoro niemal w ogóle nie zagrywają długich piłek). Oprócz tego skoro dajecie 1 za gola, to Henry powinien dostać 6, max 7(można zaliczyć asystę), bo szczerze mówiąc, to więcej psuł w akcjach 1 na 1(nie chodzi mi tylko o sytuacje z bramkarzem, ale też obrońcami) niż przynosił pożytku - poza nielicznymi wyjątkami oczywiście. No i w końcu dodam tylko, że Alves zdecydowanie za wysoko, bo wg mnie był najgorszy w naszych szeregach - słabe dośrodkowania i kilka głupich strat + Ribery kiwał go często, biorąc pod uwagę ilość akcji Bayernu. W końcu muszę wspomnieć o Toure, który był dla mnie najlepszy na boisku przed tygodniem - wiem, wiem gola nie strzelił, ale 8 mogliście mu spokojnie dać.
No offense of course. Po prostu ja oceniłbym ich inaczej ;)
0
hanc, do tego grona spokojnie można jeszcze dodać Van Der Sara i Cesara z Interu, ale to tak na marginesie.
Jeśli chodzi o moją opinię w sprawie Valdesa. To mam specyficzne odczucia co do niego. Bo z jednej strony, jak przypominam sobie piłki wykładane Villi w LaLiga, czy choćby Bellamy'emu w LM kilka lat temu, to aż by się chciało choć na moment mieć bramkarza, o którego w półfinale, czy ćwierćfinale, bądź innym ważnym meczu nie musisz się martwić. Z drugiej jednak strony, trzeba przyznać, że w przeciągu całego sezonu Victor prezentuje jedną z równiejszych form w Europie i posiadanie bramkarza, który od nastolatka jest powiązany z Barcą jest bardzo wartościową rzeczą.
No i jak to przeważnie bywa, każdy ma swoje odrębne zdanie na temat naszego keepera i każdy broni się swoimi argumentami(prawie każdy) i nigdy nie da się wszystkich przekonać do jednego zdania. Dlatego na całe szczęście mamy zarząd klubu i to oni ostatecznie zdecydują, czy Valdes jest w stanie grać na poziomie Barcy, a z tego co wiem m. in. Laporta ma zamiar zachować Valdesa na przyszłość.
0
Messi - 7, Eto'o - 9?
Mogę troszkę więcej uzasadnień? Bo jak dla mnie, to w drugiej połowie Eto'o tylko starał się na siłę podawać, przez co Barca traciła piłkę. Nie sądzę, że Messi zagrał jakoś super, ale 8 dla obu tych graczy byłyby bardziej sprawiedliwe. Wg mnie oczywiście ;)
0
Nie ma co na siłę czynić go słabszym, dlatego że niczego jeszcze nie wygrał. Dla mnie, może nawet przez 10 lat być drugi w lidze, ale z taką grą, po tak emocjonujących meczach i po tak walczącej Barcelonie nic więcej mi nie trzeba. Może jeszcze nic nie zdobył, ale jak dla mnie, Pep dał tej drużynie specyficznego "ducha", dzięki któremu to inny zespół, niż ten Rijkaarda, czy poprzednich holendrów. Teraz Barca ma w sobie to coś, co sprawia, że kibicom chce się oglądać swoich ulubieńców i to często przez neta, nawet jak ścina obraz. Najważniejsze, żeby Barcelona nie straciła tego zapału, a wtedy nagrody za wysiłek same przyjdą, nawet jeśli w tym sezonie skończylibyśmy bez pucharu, w co nie wierzę.
0
misk00
No nie myślisz chyba, że przed meczem nasi przeciwnicy będą pokornie przepraszać, że śmieli się zgodzić na konfrontację z wielką Barcą. Każdy mecz to osobna historia i nigdy nie wiadomo jak potoczy się sytuacja na boisku w danym dniu, godzinie, minucie... Na pewno nie byłoby mądre gadanie, że "boimy się Barcelony i nie liczymy nawet na punkt".
0
Yes, yes, yes! Wymarzona wiadomość przed LM i trudnymi spotkaniami w lidze. Mam nadzieję, że zarząd jak najszybciej podejmie odpowiednią decyzję i przedłuży kontrakt z Eto'o. Mimo wszystkich jego głupich sytuacji i bezmyślnych zagrań, to on jest tym, który często w trudnych momentach strzela ważne bramki i sądzę, że jeśli naprawdę chce zostać, powinniśmy przedłużyć z nim kontrakt.
0
Wchodzisz jakąś godzinkę, może dwie przed meczem tutaj:
www.kuszotv.pl/
Szukasz meczu Barcy i wybierasz dowolny link do meczu.
0
valkyr
A słyszałeś kiedyś o takich szopkach, jakie często wyrabia Maradona obnosząc się z Messim jak nie wiadomo kim, w stosunku do jednego z tych trzech piłkarzy? Nie bardzo. Oni doszli do swojej wielkości zaczynając praktycznie od 0 i przebijając się stopniowo do składu, a tego raczej o Messim powiedzieć nie można, bo on już od najmłodszych lat dostał ogromną szansę i niemal zaraz wskoczył do składu.
Poza tym, owszem przyznam Ci rację, nie można porównywać wypowiedzi wychowanków z zawodnikami kupionymi, ale mimo wszystko, jak myślisz - czy nasi kibice będą z Messim nawet wtedy kiedy będzie grał piach(bo całej kariery idealnej miał na pewno nie będzie)? Mam nadzieję, że będą.
Chciałem tylko zaznaczyć swoimi wypowiedziami, że w piłce nożnej, wszystkich innych sportach i w ogóle w życiu nic nie jest na tyle przewidywalne, ażeby zapowiadać coś, czego nie jest się w stanie przewidzieć.
Pożyjemy zobaczymy, póki co należy się cieszyć formą naszych.
0
valkyr
Nie chodziło mi tu w żadnym przypadku o osobę, po prostu nigdy nie wiesz, czy w danym momencie nie zdarzy się coś nieoczekiwanego - to normalne i w pewnym sensie pięknie, bo jaki był by świat, jeśli wszystko można by było przewidzieć? :)
Pozdro
0
Czy Wy nic nie rozumiecie z tych gadek typu: "Nigdy nie odejdę z Barcy"? Przecież jeśli zawodnik jest w formie, wszystko mu wychodzi, jest gwiazdą - jak Messi teraz, a wcześniej chociażby Ronnie i Figo, to co by mu miało przeszkodzić w wypowiedzeniu tych słów? To normalne, że jeśli zawodnik czuje się świetnie w klubie i gra mu dobrze idzie, to chciałby w nim nawet zakończyć karierę. No, ale nie zawsze wszystko układa się tak kolorowo, czego doskonałym przykładem jest R10. No bo powiedzcie, kiedy Ronaldinho obiecywał wierność klubowi, każdy wiernie opowiadał się za nim i cieszył, że tak będzie, ale gdy Ronnie zaczął grać słabo jakoś wszyscy się od niego odwrócili(nie żeby mnie to dziwiło - to normalne wśród kibiców) no to co on miał zrobić jak nie odejść? Nie rozumiem tekstów typu - "teraz obiecuje, tylko żeby z nim nie było jak z Ronaldinho". Nigdy nie wiadomo co życie przyniesie, nie możemy być nawet pewni jutrzejszego dnia, a gadanie że do końca kariery się gdzieś będzie grało jest tak puste i bez znaczenia jak...sami sobie wymyślcie co.
0
grabek177, gdzie napisałem, że chcę cały skład z wychowanków? Nigdzie. Napisałem, że atak mamy bardzo mocny i nawet jak Henry odejdzie, stale będziemy mieli kim grać. Wspomniałem już, że wolę, aby władze zdecydowały się na wzmocnienie obrony, niż żeby skupiały się na kolejnych, całkowicie niepotrzebnych gwiazdkach.
0
Ta jasne, kupmy całą Valencię, potem Arsenal, może jakby się dało wyciągniemy jeszcze jakieś perełki z Francji, Brazylii i Afryki, a zaraz potem możemy zająć miejsce Realu w rankingu najbardziej bezmyślnej i ułomnej polityki wszech czasów. Darujcie sobie teksty, w których marzycie o Villi, Silvie, RvP. Na co nam oni? Mamy Eto'o, Messiego, Iniestę - do tego dochodzą Henry i Bojan, a oprócz nich mamy świetnych wychowanków, którzy lada rok/dwa będą mogli stać się kolejnymi młodymi gwiazdami jak wspomniani już przeze mnie Messi i choćby Iniesta. Wg mnie, głupotą byłoby sprowadzanie kolejnego napastnika. Bardziej przydałoby się nam wzmocnić obronę, bo mimo iż Barca zawsze grała ofensywnie i grać tak zapewne będzie, obrona jest najważniejsza i bez dobrej defensywy nie ma co marzyć o zdobyciu, a co dopiero o obronieniu tytułu LaLiga. Sytuacja inaczej wyglądałaby, jeśli Eto'o nie chciałby przedłużyć kontraktu, co jest raczej wątpliwe, zwłaszcza, że Pep wystawia go niemal zawsze. Tak więc ponownie to podkreślę - nie ma potrzeby sprowadzać ofensywnych graczy. Można te wszystkie chęci usprawiedliwiać troską o przyszłość, ale jak dla mnie, to po prostu czysta chęć "zawładnięcia rynkiem transferowym". Już zapomnieliście erę "Galaktycznych" - sprowadzania Figo, Beckhama, Ronaldo? I co, może wmówicie mi, że Real zdobywał trofea - owszem, ale przez kolejne 3 nie potrafił wydostać się z dołka. Jeśli chcemy stworzyć drużynę lepszą od tamtej Realu, musimy opierać naszą drużynę na naszych genialnych wychowankach, zwłaszcza, że mamy takie możliwości jakich niemal żaden klub na świecie nie ma.
Pozdrawiam, barcalover
0
Jedyna pociecha, jest taka, że przerwaliśmy naszą serię zwycięstw remisem, a nie porażką. Ale w takich okolicznościach, niezbyt to pocieszające. Powinno być zwycięstwo - cały mecz atakowaliśmy, mieliśmy sytuacje, ale taki jest futbol i za to go kochamy. Raz wygrywa się w ostatnich minutach, raz przegrywa.
0
będzie gonitwa!
0
kurinho, przeciez to bardzo dobrze, ze gra z jednymi z najlepszych napastnikow na swiecie. Treningi z takimi pilkarzami moze sie okazac bardzo pomocna w przyszlosci Bojana. Wiele sie moze nauczyc.
0
Pan Kosecki niestety dzisiaj nie trafil ;) Hehh, gra mogla sie podobac, ale momentami brakowalo dokladnosci i chyba mimo wszystko zaangazowania i motywacji, ale wynik korzystny i to sie liczy!
Etoo jak dla mnie bardzo dobrze, choc jak czesto musial dwie 100% zmarnowac :)
0
HenryBARCA, nie ma sie co wymawiac na brak Messiego, bo moze byc taka sytuacja w czasie sezonu, kiedy beda sie wazyly losy awansu np do 1/8 LM i wtedy tez sie bedziemy wymawiac. Klub, taki jak nasz, czyli Barca, ma wygrywac z kazdym niezaleznie od formy, czy braku jednego gracza.
0
Achhh, powinno byc juz 4-0 spokojnie. No, ale wazne, ze Wisla ani jednego strzalu nie oddala, jesli mnie pamiec nie myli ,)
0
Widze, ze niektorzy juz narzekaja na trenera. Poczekajcie z obkladaniem Pepa, wydaje mi sie, ze mimo wszystko to on wie lepiej w tym momencie o dyspozycji naszych graczy i zapewne ma tez swoja taktyke na ten mecz. Jesli bedzie dobry wynik, nie bedzie sie co czepiac.
0
No to pojechales z nowoscia :)
0
ManUfan
Gdyby byl na biezaca, nie robilby nadziei Wislakom, tekstom typu: w zespole sa konfilkty, Barca nie jest zgrana.
Wiadomo, ze nie mogl powiedziec, ze Wisla przegra 4-0, bo by znowu byl wielki szum, ze nikt nie wierzy w polskie zepsoly, no ale prawda jest taka, ze dzis wieczorem polska pilka otrzyma mocnego kopa w 4 litery na opamietanie.
0
Jeffren to bardzo dobry pilkarz i sadze, ze definitywne pozbycie sie go byloby bardzo zlym posunieciem. Wypozyczenie na jeden sezon z mozliwoscia przedluzenia byloby chyba najlepsza decyzja.