0

Ah ah sprytni są ci ludzie z Madrytu :) ..

0

Real przebiegł w JEDNYM meczu o 3 km więcej niż w sredniej przebiegnietych km w kilkunastu meczach za Beniteza .. To porównanie jest z dupy . AS mógłby podać jakąś średnią jak to wygląda za czasów Zidana

0

Dziękuję Za wyjaśnienia :)

2

Mogę wiedzieć dlaczego w takiej sytuacji Pique kiedy dostał 5 żółta kartkę W meczu z Levante wystąpił z Celta ? Nie powinien roniez pauzować jeden mecz ?

1

Po co komu karne .. to jest poprostu zbyt proste dla graczy Barcelony !
Ps. Ale mecz generalnie dobrze zagrany :)

0

No to dupa nie wiem już kto powinien uderzać te karne ..

13

Świetna odpowiedź i riposta na ostatnie pytanie ! Brawo Lucho

3

Zgadzam się Alba nie gra ostatnio na swoim dobrym normalnym poziomie . Mógłby więcej pracować w ataku tam mi go brakuje

1

Też tego nie rozumiem ... W Fifie jakoś ma 92 wytrzymałości .. xd

0

Nie ma co ja też :D

3

Nie chcę was martwić Ale wczoraj to był kolejny zmarnowany rzut karny przez Messiego ...

0

Naprawdę świetnie się patrzy na taką Barcelonę ! Zapinamy pasy i jedziemy dalej z sezonem bo coś czuję że chłopaki dopiero się rozpędzają :) Visca el Barca !

7

No to Kaptoum uratował nam rekord :)

1

Ja bym wystawił w obronie Pique bo przecież po co ma odpoczywać w środku tygodnia odpocznie sobie teraz w niedzielę bo nie zagra z celta z powodu kartek .

1

Tak mi się wydaje że jeden z dzisiejszych komentatorow w eleven jest kibicem Realu . Przypomina mi się ten głos nie znam imienia Ale kojarzę na serio ten głos wiem że po Gran Derbi właśnie mówił że kibicował zespołowi z Madrytu . I dzisiaj strasznie mnie irytuje jego głos i jego komentarze ...

0

Ludzie nie srajcie z tymi karnymi .Neymar teraz strzelał bo Messi mu go oddał mecz jest już wygrany a wtedy kiedy przyjdzie jakiś kluczowy karny to jestem pewien kto go będzie uderzał ... Pamiętajcie mam takiego zawodnika jak Suarez :)

0

Bardzo ciężki mecz dużo wysiłku kosztowało to naszych piłkarzy aż dziwo ze tylko jednej zmiany dokonał Enrique . Cieszy zwycięstwo teraz czekamy na sobotę gdzie na Camp Nou trzeba wyjść na maksa skoncentrowani !

0

Powie mi ktoś może dlaczego na stronie nie pojawiają się artykuły na temat treningów Barcy kto był i film wideo z treningu ?

0

W fifie bardzo dobrze się nim gra :)

0

Gość zagrał kilka dobrych meczów na początku TEGO sezonu nie grając w ogóle w poprzednim a tu nominowany to najlepszej 11 roku ...

0

Popieram !!!!!!!

0

Najtańsze podobno maja wynosić ok.200 euro

0

Teoretycznie to jak Valencia przegra z Realem to dla nas nie będzie aż tak źle, bo kiedy przegra to Atletico nie będzie już czuło oddechu Valenci na plecach i nie będzie aż tak bardzo przykładać się do meczu z Barca bo przecież już o 2 miejscu w lidze nie maja co marzyć . Oparłem się na słowach DissBlastera :D

0

Poda ktoś może linka do treningu dzisiejszego ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?