barcalukczyk04
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ah ah sprytni są ci ludzie z Madrytu :) ..
0
Real przebiegł w JEDNYM meczu o 3 km więcej niż w sredniej przebiegnietych km w kilkunastu meczach za Beniteza .. To porównanie jest z dupy . AS mógłby podać jakąś średnią jak to wygląda za czasów Zidana
0
Dziękuję Za wyjaśnienia :)
2
Mogę wiedzieć dlaczego w takiej sytuacji Pique kiedy dostał 5 żółta kartkę W meczu z Levante wystąpił z Celta ? Nie powinien roniez pauzować jeden mecz ?
1
Po co komu karne .. to jest poprostu zbyt proste dla graczy Barcelony !
Ps. Ale mecz generalnie dobrze zagrany :)
0
No to dupa nie wiem już kto powinien uderzać te karne ..
13
Świetna odpowiedź i riposta na ostatnie pytanie ! Brawo Lucho
3
Zgadzam się Alba nie gra ostatnio na swoim dobrym normalnym poziomie . Mógłby więcej pracować w ataku tam mi go brakuje
1
Też tego nie rozumiem ... W Fifie jakoś ma 92 wytrzymałości .. xd
0
Nie ma co ja też :D
3
Nie chcę was martwić Ale wczoraj to był kolejny zmarnowany rzut karny przez Messiego ...
0
Naprawdę świetnie się patrzy na taką Barcelonę ! Zapinamy pasy i jedziemy dalej z sezonem bo coś czuję że chłopaki dopiero się rozpędzają :) Visca el Barca !
7
No to Kaptoum uratował nam rekord :)
1
Ja bym wystawił w obronie Pique bo przecież po co ma odpoczywać w środku tygodnia odpocznie sobie teraz w niedzielę bo nie zagra z celta z powodu kartek .
1
Tak mi się wydaje że jeden z dzisiejszych komentatorow w eleven jest kibicem Realu . Przypomina mi się ten głos nie znam imienia Ale kojarzę na serio ten głos wiem że po Gran Derbi właśnie mówił że kibicował zespołowi z Madrytu . I dzisiaj strasznie mnie irytuje jego głos i jego komentarze ...
0
Ludzie nie srajcie z tymi karnymi .Neymar teraz strzelał bo Messi mu go oddał mecz jest już wygrany a wtedy kiedy przyjdzie jakiś kluczowy karny to jestem pewien kto go będzie uderzał ... Pamiętajcie mam takiego zawodnika jak Suarez :)
0
Bardzo ciężki mecz dużo wysiłku kosztowało to naszych piłkarzy aż dziwo ze tylko jednej zmiany dokonał Enrique . Cieszy zwycięstwo teraz czekamy na sobotę gdzie na Camp Nou trzeba wyjść na maksa skoncentrowani !
0
Powie mi ktoś może dlaczego na stronie nie pojawiają się artykuły na temat treningów Barcy kto był i film wideo z treningu ?
0
W fifie bardzo dobrze się nim gra :)
0
Gość zagrał kilka dobrych meczów na początku TEGO sezonu nie grając w ogóle w poprzednim a tu nominowany to najlepszej 11 roku ...
0
Popieram !!!!!!!
0
Najtańsze podobno maja wynosić ok.200 euro
0
Teoretycznie to jak Valencia przegra z Realem to dla nas nie będzie aż tak źle, bo kiedy przegra to Atletico nie będzie już czuło oddechu Valenci na plecach i nie będzie aż tak bardzo przykładać się do meczu z Barca bo przecież już o 2 miejscu w lidze nie maja co marzyć . Oparłem się na słowach DissBlastera :D
0
Poda ktoś może linka do treningu dzisiejszego ??