barcanadzycie
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kuźwa szkoda że Bartra w sezonie nie dostawał więcej szans bo na dzien dzisiejszy chłopak by był naszym najpewnejszym ŚO ; D
0
Serio nie wiem jak można dzisiaj hejtować Tello ; D kurcze walczy chłop dzisiaj daje radę ; D
0
Tello ; D ale piękna asyta Thiago ; )paluchy lizać
0
Heuehuehu wiedziałem że jak go opierdziele to weźmie się do roboty brawo ; ))THIAGO !!
0
Thiago coś mizernie w tym środku polo jak narazie wygląda
0
Wiecie Panowie Cieżko tu zestawić opytymalnych ŚO skoro jak dla mnie dwóch najelpeszych w Barcelonie jest kontuzjowanych a jak Wiadomo Bartra zbyt mało doświadczenia chociaz przez takie mecze jak ten na pewno się ogra a patrząc na Pique to boję się o tego człowieka że w biegu lub powietrzu się nam połamie ; D
0
Huehue Mogli taki eksperyment zrobić żeby Songa dać na ŚO hehe ; )
0
No widać bardzo ciekawy eksperyment ciekawe jak się będzie spisywać
0
Ja tam jestem dobrej myśli co do awansu wiadomo łatwo nie będzie bo Monachium pokazuję że w piłkę grać potrafi a co do naszych chłopaków to nie raz udowodnili że mogą wzbić się na wyżyny swoich umiejętności najgorszy problem to mamy w defensywie i sam jestem ciekaw jak będziemy wglądać w tych dwóch spotkaniach z Bawarczykami
0
Ziomeczki heehe jak czytam kogo powinniśmy wylosować w półfinale to troszeczkę absurd ; ) obawiacie się monachium realu też nie najlepiej bvb to na jaką cholerę był ten awans to półfinałów trzeba było go oddać PSG i byśmy mieli po sprawie ,ja sobie życze właśnie monachium a jeszcze lepiej real by udowodnić co nie którym że to Barca jest najlepsza ; ) i raczej rywale powinni obawiać się nas VeB ; ) Czekam na minusy ; )
0
Szczerze to nic nie pokazaliśmy Villa dla mnie nie obecny Fabregas nic mu nie wychodziło co można potwiedzić strzałami nawet Xavi dla mnie gorzej niż przeciętnie ; ) irytujące jest to że półfinał ratuje nam Messi nie w pełnie sił ; )ale końcem końców gramy dalej ,PSG pokazało dzisiaj ambicje i charaktrer ; D a i jeszcze jedno przerzućmy na drugi plan ściąganiem Neymar-ów a sklepy swoją defensywe w kolektyw Dziękuje i Dobranoc ; )
0
Co tu dużo pisać mecz wygrany Ci co mieli udowodnić udowodnili że można ; ) co do drugiej połowy moim zdaniem bezpłodna spodziewałem się że młodzież ma troszkę więcej do udowodnienia ale jednak się zawiodłem no cóż ; ) dzięki i dobranoc
0
widzę że deulofeu to się robben włączył ; D
0
Patrol619 dobrze napisał nie ważne jakim składem wyjdziemy ONI mają udowodnić dzisiaj że Barcelony się nie skreśla muszą zagrać na 110% i pokazać że można !!! BARCA (bez lekceważenia Milanu )
0
Witam jak przeczytałem newsa o pozyskaniu tego obrońcy troszkę mnie przyćmiło ; D nie oszukujmy moim zdaniem vermaelen do światowej czołówki na dzień dzisiejszy nie należy z tego co go oglądam w arsenalu ; ) haha ale poszedłbym w va bank i poobserwowałbym Dowsona z tottethamu ; D ale to tylko moje zdanie