0

Mam nadzieje że po sezonie polecą głowy to smieszna sytuacja by w takim klubie tak zle przygotowywac piłkarzy i to który sezon z rzedu mamy plage kontuzji...

0

Panowie 2-2 to znakomity wynik patrząc na to że nie było Pique ani Puyola.A także grał Montoya który grał dobrze ale wiadomo on nie jest na mecze z realem.Mielismy sporo sytuacji w koncówce ale nie udalo sie.
Także mamy 8 pkt przewagi oraz bycmoże CR wyleci z gry na kilka dni bo miał problemy z barkiem.VV nienajlepiej ale nie było jakoś tragicznie.

0

Co wczoraj działo sie ze stroną miała lepiej działac po zmianie serwera a o 0.30 nadal nie mogłem na nia sie dostac...

0

mecz z benfika mozna odpuścić ale Sevilla i Real na 100% bedzie cieżko ale jesli zdobedziemy w tych 2 meczach 4 punkty to bedzie dobrze

0

mam pytanie czy tez macie poblemy z liga typeroow tz nie mozecie zobaczyc swoich typow bo wyswietla sie blad?

0

nom ale jeszce biale zastapic niebieskim

0

trzeba kolor zmienic bo czuje sie jakbym był na stronie realu

0

tragedia starsza moim zdaniem 100 razy lepsza

0

i tak jest słąby narka

0

człowieku o czym ty mowisz w tamtym sezosnie rozegral prawie 600 min to chyba wystarczy by strzelic gola

0

no ty chyba nie rozumiesz jesli zawodnik jest napastnikiem to ma gole strzelac i jesli to twoim zdaniem dobry pilkarz to tez powinien odejsc po co ma sie marnowac

0

Co mnie obchodza mecze Hiszpani mlodzierzowej onma dobrze grac w Barsie

0

emily.t dobrego gola?? przylozyl noge na 4 metrze i to na pusta bramke to nazywasz dobrym golem??

0

emily.t

mowisz zeby szanowac jeffrena czyli wychowanka ale moim zdaniem jest po prostu za słaby ijesli mozesz podaj 1 przyklad kiedy jeffren zablysnol oproocz bramki z realem

0

Teraz wiadomo dlaczego Jeffren ma odejść i mam taka nadzieja ze odejdziebo od dawna nic nie pokazuje i co chwila kontuzje

0

ja tez wole rossiego a argumenty mam po pierwsze zawodnik ograny w lidze dobrze spisuje sie w villareal ,bramkostrzelny (strzelił tyle co Villa)

o Sanchezie nie mozna tak powiedziec 12 bramek nirobi wielkiego wrazenia 2 cena rossi-28-30 sanchez 28+11 zamiennych co daje 39

Rossi ma równiez rowna forma przez jakieś 2 albo 3 sezony a o sanchezie rok temu nikt nie slyszal.

0

Jeest swietny s3zon messiego najlepszy w jego karieże oby tak dalej

VEB

0

Barca nie gra najlepiej Sędzia jest do bani najlepszy według mnie jest Henry a slabo sobie radzi Abidal i Alves dobry mecz Pedro i Puyola

0

i nawet się ciesze nie lubie robinho wole Silve albo Cesa

0

jesli czygrynsky dostanie za ten mecz więcej niż 4 to bedzie cud

0

chygrynsky spartolił setkę

0

golllllllllllllllllllllllllllllllll

0

narazie mecz jest nudny grają w środku pola i nic więcej zadna ze stron nie może przeprowadzić dobrego ataku

0

1 godzina 25 min

0

goooolll piękna podanie alveasa

0

dobrze nam idzie oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?