barcelona1297
Dołączył/a: lipiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba zagadać do administracji tej strony. Może im się uda :D
0
Miejmy taką nadzieją :D
4
Jeszcze jeden argument przemawia na korzyść Barcy: LIga Mistrzów, czyli rozgrywki, w których Manchester w tym sezonie nie wystąpi, natomiast Barcelona tak.
0
Zubi daj nam Boatenga!
1
Dać 50 mln euro, podpisać 5 letni kontrakt, przez co zwiększenie pensji Cuadrado nie będzie konieczne i mieć jednego z najbardziej wszechstronnych zawodników tego roku jest strzałem w dziesiątkę. Lepiej kupić go teraz i dać te 50 mln, niż zainteresować się nim ponownie za rok i dać 70...
0
Nie jest to może obrońca marzeń, ale wolę go niż kolejną pustkę w obroni, spowodowaną niekonsekwencją Zubizaretty. Vermaelen miał kilka dobrych sezonów Arsenalu, więc może w Barcelonie stanie się cud i zacznie grać dobrze.
0
Źle się wyraziłem. Chodzi mi bardziej o słowne porozumienie pomiędzy klubami
0
A Hummels zostanie w Borussi, bo Watzke go nie puści, za mniej niż 40-45 mln euro. Podsumowując: jedynym naszym nowym stoperem zostanie 30-letni francuz....
0
O ile dobrze pamiętam, Barca podpisała z Realem dokument, który zabrania bezpośrednich transferów pomiędzy tymi dwoma klubami.
6
Moim zdaniem wydać 40-45 mln euro na Cuadrado to czysty biznes, bo ten zawodnik jest jednym z najbardziej wszechstronnych piłkarzy na rynku i potrafi naprawadę zrobić różnicę na boisku
0
Noo to nie jest wykluczone. Tyle tylko, że my chcielibyśmy kolejnego chłopca, a Shakira wolałaby dziewczynke :D
0
Widzę że raczej ty się nie bardzo orientujesz, bo United jedynie chciało by w swoim zespole mieć Hummelsa, ale narazie negocjacje utknęły w martwym punkcie.
0
Myślę że formacja 3-4-3 może być naprawdę genialnym rozwiązaniem, tym bardziej że Barca ma duży potencjał w pomocy. Mamy Xaviego, Inieste, Sergi Roberto, Mascherano, Rakiticia, Rafinhe i Busquetsa, więc trzeba to wykorzystać.
0
Agger z pewnością jest dobrym zawodnikiem, ale jego wiek mnie przeraża. Po co kupywać kolejnego stopera, który ma prawie 30 lat. Hummels, Blind i Marquinhos wchodzą tylko w grę. Jeżeli Zubi kupi kolejnego staruszka to na pewno nie zyska fanów...
0
Kupcie Hummelsa i Cuadrado, a obroną nie będzie trzeba się zajmować przez kilka dobrych lat. Po tych dwóch transferach Zubi mógłby kupować w swoim stylu przede wszystkim napastników i pomocników.
0
W pełni się zgadzam. Jako "dziewiątkę" najbardziej widziałbym Suareza, który potrafi potężnie uderzyć na bramkę. Choć opcji jest wiele...
7
Widzę że Pique haruje nie tylko na treningach, ale też i w domu :D
0
I strzelał gole dla PSG...
0
Mam nadzieję że Marquinhos wywrze na tyle dużo presję na zarządzie, że PSG nie będzie miało wyjścia i będzie musiało sprzedać go do Barcy.
0
Wyliżesz się chłopie i pokażesz wszystkim niedowiarkom na co cię stać!
0
Jestem jedynie ciekawy na jak długo Xavi zostanie w Barcelonie, bo wygląda na to, że może już ją opuścić w styczniu.
0
Debili nie brakuje jak widać...
1
Tyle tylko że funtów
2
Już wolałbym żeby za 30 mln euro przyszedł Verthongen, który mógłby rozwiązać wszystkie problemy Barcy w defensywie. Jeżeli rzeczywiście Vermaelen przegrywa walkę o pierwszy skład z Kościelnym i Mertesackerem, to wątpie żeby wniósł coś dobrego do zespołu.
4
A więc zapomnijmy już o Marquinhos-ie, a już tym bardziej o Cuadrado. Alves znowu będzie biegał po prawej stronie defensywy i włączał do akcji ofensywnych, wykonując przy tym setki bez sensownych dośrodkować na Messiego...
0
Vermaelen jest na prawdę dobrym obrońcą. Barca utrzymuje z Arsenalem wyjątkowo dobre kontakty, więc myślę że to mogłoby się udać
2
Messi nie jest maszyną tylko człowiekiem, więc ma prawo do obniżki formy w danym okresie czasu. Wiadomo że każdy kibic Barcelony chciałby, aby Leo wiecznie grał na tak wysokim poziomie jaki prezentował dotychczas. Zgodzę się z kolegą poniżej, że to Messi doprowadził Argentynę do finału, bo gdyby nie on to mogłoby się skończyć nawet na fazie grupowej
0
Czy tylko mi się wydaje, że Bartomeu wygląda na tym zdjęciu jak chińczyk? :D
0
Zawsze to jakieś pocieszenie i miły akcent na koniec sezonu, ale prawda jest taka że za kilka dni nikt o tym nie będzie pamiętał.
0
Używam aplikacji od ponad roku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dzięki niej można szybko i sprawnie pobrać oraz przeczytać najnowsze wiadomości ze świata FC Barcelony