0

Oby lepiej się spisywał od Cesca w najważniejszych meczach.

0

Niech zostanie. Taka legenda klubu powinna zakończyć karierę w Barcelonie

0

Trzeba dać mu czas. Bartre też wszyscy sprzedawali na początku

1

kto nie ryzykuje ten nie je

0

całe szczęście

0

mam nadzieję że to nie jest to wzmocnienie obrony o którym się tyle mówi

0

Dziękuję za wszystko i życzę powodzenia :)

0

I bardzo dobrze trzeba dać mu szansę przeprowadzić transfery i przygotować drużynę w presezonie to może następny sezon będzie lepszy

0

jak ja nienawiedzę tego chelsea

0

Szkoda, że zamiast Cesca nie wszedł Sergi Roberto

0

Mam nadzieję że mimo wszystko zostanie na jeszcze jeden sezon

0

Jedno potknięcie i już gimbusy stękają

0

dostali już miejsca na koszulkach więc wara od Camp Nou !!!

0

wspaniała wiadomość :-D

0

Martino wie na co się pisał przychodząc do Barcelony dlatego nie wierzę, że odejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?