barcelonafan777
Dołączył/a: grudzień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby lepiej się spisywał od Cesca w najważniejszych meczach.
0
Niech zostanie. Taka legenda klubu powinna zakończyć karierę w Barcelonie
0
Trzeba dać mu czas. Bartre też wszyscy sprzedawali na początku
1
kto nie ryzykuje ten nie je
0
całe szczęście
0
mam nadzieję że to nie jest to wzmocnienie obrony o którym się tyle mówi
0
Dziękuję za wszystko i życzę powodzenia :)
0
I bardzo dobrze trzeba dać mu szansę przeprowadzić transfery i przygotować drużynę w presezonie to może następny sezon będzie lepszy
0
jak ja nienawiedzę tego chelsea
0
Szkoda, że zamiast Cesca nie wszedł Sergi Roberto
0
Mam nadzieję że mimo wszystko zostanie na jeszcze jeden sezon
0
Jedno potknięcie i już gimbusy stękają
0
dostali już miejsca na koszulkach więc wara od Camp Nou !!!
0
wspaniała wiadomość :-D
0
Martino wie na co się pisał przychodząc do Barcelony dlatego nie wierzę, że odejdzie