0

Neymar witaj w Barcelonie :)

0

Moim zdanie Neymar już dawno powinien grać w Barcelonie bo w Santosie jest najlepszy a jak przejdzie do Barcelony to dopiero zobaczy jak się gra na najlepszym poziomie na świecie

0

Thiago musi zostać w Barcelonie !!! On jest mega geniuszem !!! Będzie takim samym zawodnikiem jak Xavi ( lub lepszym ) :)

0

Criistiano Ronaldo kto go dał to tej jedynastki ? Chyba jakiś debil!!! Ja się pytam gdzie Leo?

0

Moim zdaniem Lewandowski jest za słąby aby grać w Barcelonie. Nie mam nic że by grał, lecz większość czasu siedział by na ławce, ponieważ Lewy nie zastąpi Messiego czy Villi ( wiadomo Messi jest tylko jeden :) ). Aczkolwiek bardzo bym się cieszył jakby Lewy grał w Barwach Barcy :)

0

Cały ten śmieszny Real jest plagą !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?