2

na jakiej stronie oglądacie mecze bo moja tak się tnie że nie idzie oglądać chodzi mi o mecz Petro Dolarów.

0

No normalnie real idzie po potrójną koronę...A zapomniałem że została im tylko LM :)

0

Znowu mają farta nie wierze

15

Niech najpierw się pozbędą Douglasa.

6

Wymarzony dzień będzie jeśli:
1.Remis Arsenalu z United
2.Wygrana Liverpoolu w finale
3.Wygrana Legii i awans na ,,L''idera
4.Najważniejszy punkt wygrana Barcelony i podtrzymanie passy bez porażki.

0

Real będzie jeszcze bił się o coś w La Liga o... 3 miejsce. :)

0

On wie że messi podał do suareza żeby ten strzelił gola i prześcignął go w klasyfikacji pichichi. Ale nie powie bo zaczęło by się dopiero. Zresztą Leo bardzo dobrze zrobił. MNS-Pichichi YES Ronaldo-No

2

Po wykonaniu karnego widać jak zależy drużynie żeby ronaldo nie miał pichichi i o to chodzi :)

0

Rekord rekordem ale i tak najważniejsze jest mistrzostwo Nba.Real w tamtym sezonie też miał rekord zwycięstw i co został bez tytułów.

0

Na pewno biorąc pod uwagę że nie zostało już dużo meczy z drużynami typu San Antonio czy Cleveland Cavaliers

3

Prawie jak Polska-Chorwacja się skończyło.

0

Ciekawe kto zabierze piłkę do domu ? :)

0

Wiecie może czy będzie przegląd prasy ?

0

I co jak mawia klasyk Dariusz Szpakowski ''Ale Messi to Messi''

25

Simeone miał rację.

3

Nie wiem co mnie bardziej denerwuje sędzia czy espanyol

1

Powinien wpuścić Roberto za Rakitića

0

A może Pedro ?

0

Mam pytanie jaką książkę sportową moglibyście mi polecić?

1

Dobra przegraliśmy ale spójrzcie na terminarz i co widzicie...właśnie dobrze widzicie barcelona będzie grała z drużynami z czołówki lub jak to woli u siebie , a wiec
Visca el Barca i niech się martwią inni i oczywiście Visca wolna Catalunya

0

Komentarz usunięty

0

i znowu źle rakitic

0

ten rakitic jest niemożliwy

0

ciekawe ile doliczy?

0

co to są z dośrodkowania

0

Mam nadzieję że barcelona nie chce powtórzyć błędu realu z poprzedniego sezonu i chce złapać formę w stycznie a nie jak real we wrześniu.

0

2 gole i asystę zanotował Nolito a Celta wygrała 3:0 i została liderem( mają lepszy bilans bramkowy od Barcelony).

0

Thomas Victoria Vermaelen !!!

8

Czy ktoś mi wytłumaczy czemu Neymar unika gry z Suarezem ?

0

To zimno w Madrycie jest bo w Barcelonie + 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?