barcelonista1961
Dołączył/a: październik 2013
Żary
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
na jakiej stronie oglądacie mecze bo moja tak się tnie że nie idzie oglądać chodzi mi o mecz Petro Dolarów.
0
No normalnie real idzie po potrójną koronę...A zapomniałem że została im tylko LM :)
0
Znowu mają farta nie wierze
15
Niech najpierw się pozbędą Douglasa.
6
Wymarzony dzień będzie jeśli:
1.Remis Arsenalu z United
2.Wygrana Liverpoolu w finale
3.Wygrana Legii i awans na ,,L''idera
4.Najważniejszy punkt wygrana Barcelony i podtrzymanie passy bez porażki.
0
Real będzie jeszcze bił się o coś w La Liga o... 3 miejsce. :)
0
On wie że messi podał do suareza żeby ten strzelił gola i prześcignął go w klasyfikacji pichichi. Ale nie powie bo zaczęło by się dopiero. Zresztą Leo bardzo dobrze zrobił. MNS-Pichichi YES Ronaldo-No
2
Po wykonaniu karnego widać jak zależy drużynie żeby ronaldo nie miał pichichi i o to chodzi :)
0
Rekord rekordem ale i tak najważniejsze jest mistrzostwo Nba.Real w tamtym sezonie też miał rekord zwycięstw i co został bez tytułów.
0
Na pewno biorąc pod uwagę że nie zostało już dużo meczy z drużynami typu San Antonio czy Cleveland Cavaliers
3
Prawie jak Polska-Chorwacja się skończyło.
0
Ciekawe kto zabierze piłkę do domu ? :)
0
Wiecie może czy będzie przegląd prasy ?
0
I co jak mawia klasyk Dariusz Szpakowski ''Ale Messi to Messi''
25
Simeone miał rację.
3
Nie wiem co mnie bardziej denerwuje sędzia czy espanyol
1
Powinien wpuścić Roberto za Rakitića
0
A może Pedro ?
0
Mam pytanie jaką książkę sportową moglibyście mi polecić?
1
Dobra przegraliśmy ale spójrzcie na terminarz i co widzicie...właśnie dobrze widzicie barcelona będzie grała z drużynami z czołówki lub jak to woli u siebie , a wiec
Visca el Barca i niech się martwią inni i oczywiście Visca wolna Catalunya
0
Komentarz usunięty
0
i znowu źle rakitic
0
ten rakitic jest niemożliwy
0
ciekawe ile doliczy?
0
co to są z dośrodkowania
0
Mam nadzieję że barcelona nie chce powtórzyć błędu realu z poprzedniego sezonu i chce złapać formę w stycznie a nie jak real we wrześniu.
0
2 gole i asystę zanotował Nolito a Celta wygrała 3:0 i została liderem( mają lepszy bilans bramkowy od Barcelony).
0
Thomas Victoria Vermaelen !!!
8
Czy ktoś mi wytłumaczy czemu Neymar unika gry z Suarezem ?
0
To zimno w Madrycie jest bo w Barcelonie + 2.