0

Dziękujemy za wszystko ale czas się pożegnać

1

@Chudini123 przepraszam Cię to nie pod tym komentarzem miałem napisać

1

Yamal musi odzyskać formę bo na razie lipa jest
Rozumiem trenera że go wystawił
¡Vamos!

1

Ale kogo to … ? Się pytam

0

Jakiś link do meczu?
U mnie znowu capnął+ nie działa

1

Czerwo na 100% dla Rafy

3

Ponioslo go nieźle hahaha

2

meczycho super i wynik super, oby tak dalej a kto wie może i LM WYGRAMY hehe
Visça Barça y Visça Catalunya

2

@fotohobby Tez to zauważyłem hmmm szczerze? nie lubię polskich komentatorów wszystkie mecze oglądam w języku angielskim.Glupot nie gadają i nikogo nie faworyzują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Comentateiro ja zawsze śmiem twierdzić ze to nie wina trenera jak to wszystcy mówią tylko piłkarzy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?