0

@Yoshi94 Właśnie o tym pisałem :D

7

@13th Ogólnie decyzje na niekorzyść Barcelony w tym sezonie LM to jest jakaś abstrakcja. Wiadomo można gdybać co by było gdyby, ale jeśli sędziowie gwizdali by jak trzeba sytuacja Barcy była by zupełnie inna.

0

Dzisiaj w meczu Interu nawet jak będzie remis do 90 min to wtedy zapewne jakiś karny z kapelusza dla Mediolańczyków i Barca za burtą. Patrząc na sędziowanie w tej edycji LM na niekorzyść Barcy scenariusz jak najbardziej realny.

3

@Lionel_Messi10 Najlepsze rozwiązanie na ten mecz.

0

@Rl9k1nG W zeszłym roku kupiłem bilet bez problemu. Może przez mniejsze zainteresowanie, nie wiem. Kompletu wtedy nie było. A co z dostępnością to nie wiem. Na pewno jest gdzieś rozpiska na temat prac modernizacji stadionu. Ja będę się czaił również na bilet. Warto zapisać się jakiś czas przed meczem na oficjalnej stronie Barcelony na newsletter i na maila przyjdzie informacja, że można kupić bilet na mecz.

0

@Chucky Miałem okazje kilka razy być. Napisz, może uda mi się pomóc.

0

@Worny Ojej ale słodko ❤️

1

@Eto'o9 R10 Nie powinno a już nie raz było gwizdanie. Real w takiej sytuacji by dostał karnego na 100%

2

Maaaaarrrrccc Andreeeeee Teeeerrr Sssssssttteeggen

3

La zabawa dziś na Camp Nou. Gra wyglada znów jak przed przerwa na reprezentacje. Szkoda, że po niej trochę siadło i LM odjechała.

9

Balde świr „””””

0

@El dominatore i uj ….,,,’’”””

1

Zamiast mówić po prostu Lewandowski to cały czas Robert Lewandowski. Robert Lewandowski dotknął piłkę. Polak Robert Lewandowski podał. Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski prawie strzelił bramkę. Trochę za dużo tej spuścizny.

0

Na Bayern zapewne bez Gaviego. Solidnie go skasował.

1

Dobrze że Athletic nie przyjechał się bronić i grają wysoko przez co Barca ma dużo miejsca

0

I cyk nowy kontrakt dla Roberto

2

@tomek8756 Z pewnością usłyszymy głęboką barwę głosu Sashy.

0

@barcanawieki Jeszcze się Zelensky nie nauczył, że świat nic nie zrobi ??

1

@Survier Lewy dostał z łokcia w klasyku i nic. Także taki sposób nie działa :D

1

Znów Xavi z ta obrona wysoko gra. Lepszy przeciwnik już by wyjaśnił Barce na poczatku meczu. Nie wyciąga wniosków za bardzo. Ciekaw jestem jak to z Bayernem będzie wyglądać

0

Mame nie teraz. Maszyna ruszyła !!!!!

1

Wystarczy zagrać do wybiegającego w tempo na skrzydle i są efekty. Tak musza grać. Więcej bezpośrednich podań.

1

Gra czytelna, przewidywalna, zero elementu zaskoczenia.

0

Chyba jednak za wysokie progi jeszcze dla Xaviego. Nie widać żadnej poprawy w grze. A mam wrażenie że jest coraz gorzej

1

I znów taktyka 1001 wrzutek

4

Tą obroną to wyżej Panie Xavi

0

@MrPGG Wyglądało bardziej na podanie

0

Brakuje uderzeń w takiej sytuacji jaka miał Gavi. Zawsze jest szukanie zagrania w pole karne. Czasem mogli by uderzyć.

3

Rzuca się w oczy od kilku spotkań brak grania prostopadłych piłek do wybiegających za plecy obrońców zawodników. Zamiast zagrać taka piłkę to jest granie do boku. Wszystko strasznie wolno.

0

@Zazinho Zbiórek miał 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?