0

kibicprzeciwny

Niestety w każdej drużynie znajdzie się paru idiotów, u nas też, nie zwracajmy na nich uwagi i nie zniżajmy się do ich poziomu (a admini niech banują). Pozdrawiam

0

Niekoniecznie, bo niewiadomo jakby się oni rozwinęli w Szkocji, może zostaliby zmarnowani ;p

0

Cały czas ktoś gada, że Messi nie istnieje bez Xaviego i Iniesty, a żaden z nich nie jest najczęstszym asystentem przy jego bramkach, tylko Dani Alves!

0

działają wam te bramki?

0

Coś czuję, że w końcówce sezonu ligowego będzie duża nerwówka :(

0

Czyżby Messi miał limo pod okiem? :>

0

gumis12

tak, tylko, że tamci bramkarze sie dobrze ustawiają na linii, a valdes nie :|

0

jaki przydupas z tego valdesa. 3 mecz pod rząd, tego już za wiele. nie podpisujcie z nim nowego kontraktu bo dalej będzie was raczył takimi popisami barco :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?