bartekjaniak87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jelenia Gora
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kibicprzeciwny
Niestety w każdej drużynie znajdzie się paru idiotów, u nas też, nie zwracajmy na nich uwagi i nie zniżajmy się do ich poziomu (a admini niech banują). Pozdrawiam
0
Niekoniecznie, bo niewiadomo jakby się oni rozwinęli w Szkocji, może zostaliby zmarnowani ;p
0
Cały czas ktoś gada, że Messi nie istnieje bez Xaviego i Iniesty, a żaden z nich nie jest najczęstszym asystentem przy jego bramkach, tylko Dani Alves!
0
http://rapidshare.com/files/297907777/Barcelona_-_Saragossa_1p_Sport-Video.pl.part1.rar
http://rapidshare.com/files/297923591/Barcelona_-_Saragossa_1p_Sport-Video.pl.part2.rar
http://rapidshare.com/files/297938440/Barcelona_-_Saragossa_1p_Sport-Video.pl.part3.rar
http://rapidshare.com/files/297955193/Barcelona_-_Saragossa_1p_Sport-Video.pl.part4.rar
http://rapidshare.com/files/298012163/Barcelona_-_Saragossa_2p_Sport-Video.pl.part1.rar
http://rapidshare.com/files/298012790/Barcelona_-_Saragossa_2p_Sport-Video.pl.part2.rar
http://rapidshare.com/files/298013164/Barcelona_-_Saragossa_2p_Sport-Video.pl.part3.rar
http://rapidshare.com/files/298013339/Barcelona_-_Saragossa_2p_Sport-Video.pl.part4.rar
0
działają wam te bramki?
0
Coś czuję, że w końcówce sezonu ligowego będzie duża nerwówka :(
0
Czyżby Messi miał limo pod okiem? :>
0
gumis12
tak, tylko, że tamci bramkarze sie dobrze ustawiają na linii, a valdes nie :|
0
jaki przydupas z tego valdesa. 3 mecz pod rząd, tego już za wiele. nie podpisujcie z nim nowego kontraktu bo dalej będzie was raczył takimi popisami barco :(