wszyscy mówią, że z obecnego sezonu najlepsze a ile było narzekania jak je oficjalnie zaprezentowali :) kwestia przyzwyczajenia. poza tym na pilkarzu i te oficjalne zawsze wyglądają troche lepiej
Ratamahatta
a widziales nagranie z monitoringu potwierdzajace podzialy i konflikty w szatni Realu? zakladam, ze nie ale bez dowodow slepo wierzysz w takie informacje.
u99artur, aschnu
ani w Afganistanie ani w Iranie większością nie są Arabowie (stanowią poniżej 5% populacji). jak nie macie o czyms pojecia to sie nie wypowiadajcie. na przyszlosc - Iran = Persowie, Afganistan = Pasztuni, żaden z tych narodów to nie Arabowie
@gaspar
Oscar - gra często i wcale nie słabo, wygryzł ze składu Lamparda. O brylowaniu Lucasa Moury w PSG się nie slyszy bo on tam nieg gra. Przejdzie dopiero w okienku styczniowym.
Wiadomo że niektóre brazylijskie gwiazdy są przereklamowane i to jest to ryzyko w ich sprowadzaniu. W przypadku Neymara chyba jednak warto.
panowie, o jakim podkradaniu Wy mowicie? wszystko dzieje sie zgodnie z prawem. a decyzja nalezy do zawodnika, sa tacy pilkarze jak xavi, iniesta czy valdes, ktorzy czekali na swoja szanse w pierwszym skladzie nie chcac grac w innym klubie i tacy jak pique czy fabregas dla ktorych kariera jest wazniejsza od klubu i barca musi ich pozniej odkupowac. niech deulofeu sam zdecyduje jakim chce byc, jego wybor
Komentarze
0
wszyscy mówią, że z obecnego sezonu najlepsze a ile było narzekania jak je oficjalnie zaprezentowali :) kwestia przyzwyczajenia. poza tym na pilkarzu i te oficjalne zawsze wyglądają troche lepiej
0
Ratamahatta
a widziales nagranie z monitoringu potwierdzajace podzialy i konflikty w szatni Realu? zakladam, ze nie ale bez dowodow slepo wierzysz w takie informacje.
0
u99artur, aschnu
ani w Afganistanie ani w Iranie większością nie są Arabowie (stanowią poniżej 5% populacji). jak nie macie o czyms pojecia to sie nie wypowiadajcie. na przyszlosc - Iran = Persowie, Afganistan = Pasztuni, żaden z tych narodów to nie Arabowie
0
@gaspar
Oscar - gra często i wcale nie słabo, wygryzł ze składu Lamparda. O brylowaniu Lucasa Moury w PSG się nie slyszy bo on tam nieg gra. Przejdzie dopiero w okienku styczniowym.
Wiadomo że niektóre brazylijskie gwiazdy są przereklamowane i to jest to ryzyko w ich sprowadzaniu. W przypadku Neymara chyba jednak warto.
0
playlista ze wszystkimi 10-cioma nominowanymi bramkami.
0
panowie, o jakim podkradaniu Wy mowicie? wszystko dzieje sie zgodnie z prawem. a decyzja nalezy do zawodnika, sa tacy pilkarze jak xavi, iniesta czy valdes, ktorzy czekali na swoja szanse w pierwszym skladzie nie chcac grac w innym klubie i tacy jak pique czy fabregas dla ktorych kariera jest wazniejsza od klubu i barca musi ich pozniej odkupowac. niech deulofeu sam zdecyduje jakim chce byc, jego wybor
0
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela
man utd nie gra do konca w podstawowym skladzie - welbeck, cleverley, evans
0
suszin
tylko ty, barca bez formy fizycznej zupelnie
0
guardiola w reprezentacji hiszpanii? malo prawdopodobne po tym jak calkiem niedawno del bosque przedluzyl kontrakt do 2014
0
na polsacie sport raczej jest obiektywny wiec nie wiem po czym to wnioskujecie