Co ty dużo mówic Messi znowu pokazał klase Barca nie dała sobie wyrwać pucharu pokazali Realowi ze są lepsi.. A o Realu pokazali troche dobrej piłki i nic wiecej bo zas to tylko krzywdzili ta dyscypline brutalnymi faulami glopim zachowaniem murinho i nic wiecej ..
mateusz95 bardzo dobrze mówie sama prawda... Ale to co zrobił Marcelo to jest czyste hamstwo i jak sie nie umie przegrywać to się w piłke nie powinno sie grać.. On mógł Fabsowi nawet noge złamać..
mateusz95 bardzo dobrze mówie sama prawda... Ale to co zrobił Marcelo to jest czyste hamstwo i jak sie nie umie przegrywać to się w piłke nie powinno sie grać.. On mógł Fabsowi nawet noge złamać..
Co ty dużo mówic Messi znowu pokazał klase Barca nie dała sobie wyrwać pucharu pokazali Realowi ze są lepsi.. A o Realu pokazali troche dobrej piłki i nic wiecej bo zas to tylko krzywdzili ta dyscypline brutalnymi faulami glopim zachowaniem murinho i nic wiecej ..
Komentarze
0
Co ty dużo mówic Messi znowu pokazał klase Barca nie dała sobie wyrwać pucharu pokazali Realowi ze są lepsi.. A o Realu pokazali troche dobrej piłki i nic wiecej bo zas to tylko krzywdzili ta dyscypline brutalnymi faulami glopim zachowaniem murinho i nic wiecej ..
VeB!!!!:D
0
mateusz95 bardzo dobrze mówie sama prawda... Ale to co zrobił Marcelo to jest czyste hamstwo i jak sie nie umie przegrywać to się w piłke nie powinno sie grać.. On mógł Fabsowi nawet noge złamać..
0
Nie wieże w to poraz kolejny pokazalismy ze jestesmy najlepsi!!!! I podziekowania dla Abidala!!!!
0
Nie wieże w to poraz kolejny pokazalismy ze jestesmy najlepsi!!!! I podziekowania dla Abidala!!!!
0
mateusz95 bardzo dobrze mówie sama prawda... Ale to co zrobił Marcelo to jest czyste hamstwo i jak sie nie umie przegrywać to się w piłke nie powinno sie grać.. On mógł Fabsowi nawet noge złamać..
0
Co ty dużo mówic Messi znowu pokazał klase Barca nie dała sobie wyrwać pucharu pokazali Realowi ze są lepsi.. A o Realu pokazali troche dobrej piłki i nic wiecej bo zas to tylko krzywdzili ta dyscypline brutalnymi faulami glopim zachowaniem murinho i nic wiecej ..
VeB!!!!:D