5 kwietnia 2010, 20:52
0
Nie mogło być inaczej :) Bez Puyola, Ibry i Pique będzie ciężko, ale myślę, że dadzą radę. W końcu grają na Camp Nou!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nie mogło być inaczej :) Bez Puyola, Ibry i Pique będzie ciężko, ale myślę, że dadzą radę. W końcu grają na Camp Nou!
0
Nie mogło być inaczej :) Bez Puyola, Ibry i Pique będzie ciężko, ale myślę, że dadzą radę. W końcu grają na Camp Nou!