bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tych przegranych meczach z Realem i Chelsea myślałem że już gorzej nie będzie.Lecz teraz tamte porażki to dla mnie nic.Uświadomiłem sobie że to tylko puchary które zdobędziemy nie raz a dziś odchodzi od nas człowiek którego kochamy,wielki trener i wielki człowiek którego nie da się zastąpić.Boję się że piłkarze się złamią że nie dadzą rady,że nie będą się cieszyć z gry już teraz.Wielki szacunek dla ciebie Pep kochamy cię i czekamy na twój powrót !!! ;(
0
Może Luis Enrique na asystenta jeśli wróci ?
0
Aż łzy mi się cisną do oczu ;( Pep błagam nie odchodź.Nie widzę żadnego zmienika dla ciebie !! ;(
0
Kocham cię Barco,Kocham cię PEP !
0
Jestem dumny z osób które to kibicują i udzielają się.Przeglądam komentarze i większość jest z Barcą mimo tego wszystkiego.Naprawdę to jest piękne.
Testimo Barca !!
0
kamilo130
Nie zdobędziemy 6 pucharów ponieważ nie zagramy w KMŚ.
0
Ja tylko nie wiem po co wszedł Keita.I co mnie boli to że znów gramy świetnie ale to znów za mało ja pierdziele a było tak blisko
0
Boje się tylko że Pep odejdzie....
0
Ja będę zawsze kochał Barcę po to mój ukochany klub i żadną porażka tego nie zmieni.Ostatnie lata był cudowne i trzeba o tym pamiętać a że zdarzył się słabszy sezon to normalne bo popatrzcie ile klubów na świecie przez 4 lata utrzymało się na szczycie ?? Barca to zrobiła lecz teraz jest słabiej ale to nie znaczy ze trzeba wyzywać piłkarzy i Pepa.Visca el Barca na zawsze !!
0
Wygramy ! A w meczu Real-Bayern normalnie bym chciał żeby Bayern awansował ale po wczorajszym meczu chce a nawet domagam się rewanżu w finale z Realem.
0
Piotrasz10
Taki klub jak Barca nigdy nie modli się o zwycięstwo tylko wychodzi i niszczy rywala.
0
Będzie mozaika we wtorek ?
0
I do tego ta załamka...Nie ma chyba nic gorszego niż przegrać z Realem.Ciekawy jestem ja kibice Realu czuli się po 5-0 ja bym chyba zwariował.
0
Największy problem to jest taki że rok temu jak wszystko wygrywaliśmy to Xavi i Iniesta+Messi dawali w meczu po 5-6 prostopadłych piłek za linie obrony i mieliśmy sam na sam z bramkarzem.Teraz Xavi i Iniesta zapomnieli jak to się robi i tylko Messi daje takie piłki wczoraj dał taką Xaviemu tylko że nikt inny po za Messim nie daje rady strzelić gola.
0
Nadal czekam aż ktoś mi wytłumaczy w czym Real był lepszy ;)
0
Wygramy LM i PK.5 pucharów to świetny wynik.Najbardziej mnie boli to że mieliśmy sytuacje i byliśmy lepsi a przegraliśmy.I mam pytanie często czytam że Real zasłużył wczoraj na zwycięstwo że grał lepiej.Mam prośbę niech ktoś mi tutaj wytłumaczy w czym ten Real wczoraj był taki dobry.Pozdro ;)
0
Motyl7
Nie zgadzam się przegraliśmy z Chealsea nie dlatego że znają nasz system tylko dlatego że zagraliśmy nieskutecznie ! :)
0
"Oby nie skończyło się jak z Chelsea""Widze, że znowu humory Wam dopisują i wypisujecie, że będzie 3,4,5-0...
Przed meczem niektórzy piszą jak duża będzie wygrana, a po meczu te same osoby "psioczą" na piłkarzy..."Boże jak to czytam nie wierze ludzie !! Ludzie kibicujemy najlepszej drużynie na świecie i powinniśmy zaufać piłkarzom bo to wielcy ludzie i wygrają zobaczycie !! A tym którzy nie wierzą mówię dowiedzenia !
0
A ja powiem że wczoraj zagraliśmy bardzo dobrze.Po prostu ciężko było grać z Levante które grało całą drużyną w obronie i muszę się przyznać że w pewnym momencie zwątpiłem ale mamy Leo który dał nam 3 punkty ;) Vamos
0
Panowie a jest taka możliwość nie daj Boże że życie Erica może być zagrożone ;( ??
0
Ej co jest z tym Fabregasem?
0
Ja nie rozumiem dlaczego tam nie ma takiego dopingu jak w Polsce.100 tyś ludzi powinno zrobić takiego piekło że przeciwnik powinien bać się wyjść z szatni.To już chyba u mnie w miasteczku 10 tyś w 3 lidze mamy głośniejszy doping choć jest nas może z 40 ;p
0
Ja powiem tak po tym co zobaczyłem wczoraj jestem pewien że awansujemy dlatego że :
1:Mimo że graliśmy na wyjeździe i na ciężkiej murawie przez prawie 90 minut kontrowaliśmy mecz.
2:Za Keite pewnie zagra Fabregas.
3-:100 tyś ludzi na Camp Nou
4:Wszyscy wiemy jak nasza ukochana Barcelona gra w naszej świątyni futbolu ! Vamos Blaugrana !
0
A ja czekam na show Messiego w rewanżu ponieważ Messi od jakiegoś czasu w LM gra tak : Słabszy mecz na Wyjeździe dobry mecz u siebie.Podam wam przykłady:
W tym roku średnio z Bayerem u nich fenomenalnie u nas.
Rok temu : Słabo z Arsenalem i nich świetnie u nas.
2 lata temu : Słabo z Arsenal u nich 4 bramki u nas.
Mam nadzieje że teraz będzie podobnie !
0
FCBFOREVER pięć razy tyle ??Stary taki mecz to pewnie w samej Polsce chętnych by się znalazło 20 tyś :)
0
Bingoo
Masz racje trzeba mieć pokore ale myślę że nie ma co się oszukiwać z tych drużyn które zostały tylko Real nam może zagrozić jeśli ich ogramy lub nie poradzą sobie z Moskwą to tytuł już jest nasz każdy doskonale to wie ;) Pozdro
0
Kurcze tyle zdobył jest najlepszy na świecie a mimo tego zachowuje się jak debiutant który dostał szanse gry. Nie wiem jak on to robi ale za to należy mu się wieli szacunek.
0
Ja powiem tak Pique musi siedzieć na ławce !
0
Ale mamy jeszcze Tello ;)
0
Jak Pedro będzie tak grał to pewnie będzie taka sama sytuacja jak z Bojanem.