bartusxd2
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
zmc
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i czemu minusujecie Miłego16 ? skoro napisał że Pedro nie strzelił w finale z Realem w 2011 a w newsie jest napisanie " Piłkarz z Wysp Kanaryjskich trafiał do siatki rywala we wszystkich meczach finałowych, w których wystąpił razem z Dumą Katalonii. " nie pisze że kiedy Barca wygrywała tylko zawsze.. ale widzę niektórzy kibice Barcy chcą sami siebie okłamać bo nie można im powiedzieć prawdy, która czasem może być gorsza...
0
a wg mnie Barca powinna zatrudnić normalnego trenera a nie asystenta... to że z Guardiolą się udało z Barcelony B to nie znaczy że każdy będzie taki dobry ... Tito będzie słaby. To tylko moja opinia, Barca powinna ściągnąć tego trenera Valencii CF
0
jakiś obrońca i wtedy Mascherano na ŚPD . Bo Busqets wg mnie nie jset za świetny... ( to tylko moja opinia ) Yaya Toure był lepszy i myśle, że gdyby Busqets nie był wychowankiem Barcy, by nie grał :P
0
Jozin
A przeczytaj to :
" Dla Alexisa i Cesca Fàbregasa, jeśli zagrają w sobotnim meczu, będzie to ich pierwszy klasyk w lidze. "
0
Kupić Albe...ah.. można go było mieć za darmo... a Barca go odrzuciła i powiedziala mu że jest za mały..niewiem jakim cudem i czy to prawda. Skoro Messi gra to czemu nie Alba ? Rozumiem zaraz Bd pisac" Najlepszy płkarz świata " tak naprawde tak nie jest :P On jest najlepszy na swojej pozycji. Tyle. Powinni nagrody przyznawać dla każdej pozycji bo Obrońcy są nie doceniani.
0
@Barca_Fan
z Tym " Henry
0
@Natali11
To Ty uważasz kogoś za wielkiego piłkarza, bo ma inną opinie na temat Valdesa ? Valdes na pewno nie jest średni..bo on i puszcza " szmaty " i w broni niemożliwe ... a więc trzeba coś znaleźć. Ale każdy może mieć własną opinie .. :) a np. Pele ? On nie może się pogodzić, że Messi jest od niego lepszy.. Mam książke o Pele to on strzelał po 7-10 goli na mecz..ale w tamtych czasach taka była piłka.. a teraz szpan że strzelił 1282 gole . Messi w Brazylijskiej lidze w tych czasach by strzelał po 5. a w tych czasach piłka jest inna niż wtedy.. nie ma już wyników po 10:0 w tej samej lidze..
0
@Wysyp1
Dlatego jest troche osób, które mówią na Messiego " sztuczny talent " bo sam widzisz zresztą jest niski ale ta jego masa i siła .. wzięła się z hormonu wzrostu i ma nadmiar glukozy we krwi i ok. 2 razy więcej siły fizycznej niż powinien mieć... troche prawda ale cieszmy się, że gra u nas :)
0
"Jeśli wynik z tamtego meczu (2:2) powtórzyłby się jutro, gracze w bordowo-granatowych koszulkach nie awansowaliby po raz piąty z rzędu do półfinału Ligi Mistrzów." Inaczej może to sformułujcie bo to brzmi jakby Barca od 5 lat nie mogła awansować do półfinału ..
0
@Armandi
A Później Tello ma grać tak, aby przypodbać się Messiemu ? Tello jeszcze się nie zaklimatyzował... On ma dopiero 19 lat czy tam 20. Jak a sie czuć pewnie gdy będą na niego krzyczeć ?