0

bardzo ładna strona nie wiem czemu wam nie pasuje

0

ej gdzie transmisja jest na czeskim ?

0

a jak z Angli by było 5 drużyn bo chyba jest taka możliwość to co ?

raczej nie ma ograniczeń

0

pięknie pięknie 4 bramki to jednak za dużo nawet na naszą psychikę i sobie chłopaki odpuścili, co do Lyonu to powinno trzech wylecieć z boiska dużo prędzej a nie jeden jak to się stało.

Benzemie daleko do klasy Henrego.

0

juhu dobrzy Czesi Barca na dużym ekranie ;d

0

no jutro na czeskiej dwójce jest studio football jakiś mecz na pewno leci nie wiem jaki ? :/ niestety

0

eto,o jest po prostu najlepszy

0

Niestety po odejściu Dos Santosa trochę zwątpiłem w "ochronę" młodych i Bojan może wylecieć z dużym hukiem, na chwilę obecną Benzema jest lepszy ale nie ma dla niego miejsca, tyle że Barcelona lubi kupować graczy nie potrzebnych.

Przede wszystkim pozbyć się Eidura Gudjohnsena kto był za tym zakupem? KOSZMAR

W Barcelonie wiedzą co zrobić, szkoda że jak wylatuje Iniesta i Xavi to nie mamy środka, jak będzie lepszy środek (Silva) to i małego Bojana obsłużą że będzie walił.

Jja wciąż czekam na przebudzenie Hleba

0

pamiętacie jak Ronaldinho mówił że nie jest najlepszym graczem Barcelony?

oczywiście miał na myśli eto`o

0

sciągajcie sopcasta chińczycy zawsze puszczają

innej rady nie ma na czeskim na jedynce leci inter - manchester

wątpie żeby na dwójce też puscili coś

0

sciągajcie sopcasta chińczycy zawsze puszczają

0

tu nie chodzi nawet o to kto ile strzelil bramek

wejdzcie sobie na youtube i poogladajcie ich

mi etoo przypomina niedoscignionego ronaldo (nie krysie)

te strzaly po ziemi , czekanie do konca w sytuacji totalne opanowanie

benzema ladnie gra ale nie oszukujmy sie ma bardzo duzo miejsca na to w lidze francuskiej i nie wiem czy starczylo by mu nerwow na BVVA

0

takiego jak xavi nie ma bo kazdy jest inny

essien wymiata

nie można mówić że czarnoskórczy nie rozgrywają

a co robi yaya ?

a seedorf ?

a ronaldinho ? więcej podawał niż strzekał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?