batoosz
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlewer @FC1899Barca napisałem, że przez wielu, bo ostatnio Footroll wstawił ankietę, w której Puyol wygrał. Abstrachuję od tego, że jest tam mnóstwo fanów Barcy - Puyol wygrał, a tak, jak napisałem - sam uważam go za ścisłą topkę.
3
Przez wielu uważany za najlepszego środkowego obrońcę wszechczasów. Dla mnie na pewno ścisły top, ale to nie jest w tym przypadku istotne. Cóż to jest za człowiek! Łezka się w oku kręci.
48
Dać mu wszystko, czego chce! Zasłużył!
0
@Nano22 a wiesz, że możesz przenosić wirusa nie będąc zarażonym? I dodatkowo możesz zarazić się w każdym momencie od zrobienia testu, przecież test nie daje Ci odporności xd
0
@VeVoS okej, masz rację, niestety, bo liczyłem na jakiś promyk, że jednak chce tu być
0
@VeVoS a na jakim koncie oglądałeś relacje? Bo dałbym głowę, że tam również była Barca grana, a nie mogę teraz filmiku znaleźć
2
@prodigy
1
@VeVoS to przeanalizuj filmik dokładniej, bo Ci słabo poszło. Na ścianie, na którą patrzy Haaland również jest telewizor.
0
@ElKamil witam, jestem. Twierdziłem, że de Jong z tyłu to strata jego potencjału z przodu, nadal tak twierdzę, dodatkowo wtedy wyglądał dużo słabiej grając w obronie. Ale tego, że zagrał wczoraj genialny mecz na tej pozycji mu nie zabiorę. W ustawieniu z trójką obrońców ma to sens, z dwójką środkowych już mniejszy
0
@Stagiryta powiem Ci, że dziś z ciekawości wszedłem drugi raz na stronę Realu Madryt...i chyba jednak wolę dyskusje polityczne od tego, co się tam prezentuje. Non stop tylko Barca to, Barca tamto, boli ich wielka Barcelona :D
46
Koeman zrobił świetną robotę w pół roku. W tym momencie Barcelona przynosi mnóstwo radości przez to, jaką piłkę grają. Niech Koeman dalej robi swoje, a wyniki przyjdą.
0
@Messiah10 yepp
0
@Hosh haha, aż się uśmiechnąłem
74
Koeman jaki Ty piękny jesteś, nawet na tym zdjęciu
1
@VenoM nooo w ataku świetny, trochę z obroną gorzej choroba
1
A gdzie ci, co mówili, że dziś strata punktów? :D
0
@AduŚ07 polecę trochę filozoficznie, ale nic się nie dzieje bez powodu. Bez tamtego meczu z PSG może Barca by teraz tak nie grała ;)
2
@formentera2017 Całe szczęście, że Koeman widzi :)
0
@mkord Jorge Mendes to fantastyczny agent, załatwi świetne kontrakty Balde za niemałą prowizję. Mój komentarz proszę traktować z przymrużeniem oka.
2
Dla niego dobrze, dla Barcy chyba nie do końca :/
2
@formentera2017 zanim się dostanie więcej minut trzeba udowodnić, że się na to zasługuje na treningu. Puig najwyraźniej tego nie pokazał.
23
@4Fabregas4 a to czym osobiści podpadli mu poprzedni trenerzy? Może zaczniemy bardziej ufać trenerowi i zaakceptujemy, że Puig nie jest gotowy?
8
Polecam sobie pooglądać filmiki z treningów na kanale FCB na yt. Widać tam jego magię, fajnie ją poobserwować 'z bliska'.
1
i gitara, lecimy z tematem
0
@MaŁolat ja tam pewności nie mam, że będzie cięższy. Mi pasuje podejście bez cwaniactwa i kalkulacji i jak widać wpasowałem się ze swoim podejściem w podejście sztabu, przynajmniej w tym aspekcie.
I tak, Huesca - czerwona latarnia, sezon wkracza w najważniejszy etap, więc jak na moje zagrają lepiej, niż choćby na początku sezonu.
1
@sylweste.r rozumiem, że z Milan to potęga europejska, bo historia tak mówi.
Śmieszki śmieszkami. Teraz każde 3 pkty są na wagę złota, a Huesca broni się przed spadkiem, czytaj - grają o życie i na pewno będą się starali o niespodziankę.
1
@Trepyveb niby tak, ale kto powiedział, że mecz z Realem będzie cięższy :D
3
@udarpawarotam a mi się to akurat podoba. Nie ma cwaniactwa i kalkulowania, każdy mecz tak samo ważny.
1
@Emhyr właśnie na treningach Barcy widziałem jakiegoś randoma, to chyba on xD
1
@Emhyr ja w ogóle nie mogę się dowiedzieć co to jest za człowiek. Pytałem już na Rambli i chyba nikt nie wie xd