O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Czy wy do kur*y nedzy na prawde jesteście tacy ułomni?
Narysujcie sobie kolko na tych pustych łbach i sie popukajcie, ale to i tak nic nie da.

0

Ja rozumiem, że Guardiola to trener naszego ukochanego zespołu, ale mówić, że jest lepszy o Mourinho?

To jest naprawdę śmieszne ; )

Tego nie wie nikt, ale przez pryzmat doświadczenia stawiam na Portugalczyka.

0

Hotfile u Mnie ma prędkość koło 250 kb/s przy łączu 2mb

Toya Łódź ; ))

Z tego co wiem to na MegaUploadzie bardzo szybko idzie i limitów prawie nie ma ;)

Pozdrawiam, M

0

"A teraz podstawowe pytanie i wiadomo o kogo chodzi: PŁAKAŁ? :D"

Nie wiemy, bo te poje*y z TVP dali 10 minut reklam a potem tych kretynów w studio :| No ja pier*ole

CAMPEONES!!!!!!!!

0

"Jak ściągnąć ten skrót z youtube?"

Przed linkiem:



wpisz: kick (dokładnie przed you)

http://www.kick


wybierasz format pliku klikasz GO i jak się pojawi DOWN to klikasz prawym przyciskiem myszki Zapisz Element Docelowy...

Z każdym plikiem na YT robisz tak samo :)

Zobacz wszystkie

0

"Jak ściągnąć ten skrót z youtube?"

Przed linkiem:



wpisz: kick (dokładnie przed you)

http://www.kick


wybierasz format pliku klikasz GO i jak się pojawi DOWN to klikasz prawym przyciskiem myszki Zapisz Element Docelowy...

Z każdym plikiem na YT robisz tak samo :)

0

"Jak tak dalej bedzie to real zostanie mistrzem niestety."

Barcelinho Ty się kur*a uważasz za fana Barcelony ?!

Jak macie takie podejście to może od jutra zmieńcie klub któremu kibicujecie? Bo innego rozwiązania nie ma.

0

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Wczoraj Blancos polegli z Valencią na Mestalla i mają 78 pkt. Barca na dzień dzisiejszy 85. Jak dzisiaj Barcelona przegra(nawet jak wygra) to Real wciąż MA szanse na mistrza.

Wystarczy, że Barcelona przegra wszystkie 3 następne spotkania a Real je wygra to tytuł wędruje na Bernabeu.

Pozdrawiam wszystkich kibiców i "kibiców" :)

0

"Real grał dziś NIC, ale wygrał..."

Przyznam Ci rację. W pierwszej połowie Real nic nie pokazał. Parę akcji i Numancii i Realu, ale nic nadzwyczajnego. Masa nie dokładnych podań.

Sędziowanie wołało o pomse do nieba. Może nie było tragicznie, ale arbiter mylił się na korzyść jednych i drugich. 2 nie uznane ręki + karny dla Numancii.

Jeżeli Real w pozostałych meczach grał jak dotychczas to ja się wciąż zastanawiam na jakiej podstawie "Królewscy" chcą zdetronizować Barcę. hmm?

-

Miałem nadzieję, że spotkanie z Racingiem pokażą na Canalu + . Pozostaje Sopcast albo coś innego.

-

"Jak Barça w koncu przegra (a napewno sie to zdarzy choc raz) to zaraz spadnie na nia fala krytyki."

Shelby, wtedy się okaże kto jest kibicem Blaugrany :)

Mushroom - Juande Ramos motywując piłkarzy napewno wpaja im, że jeszcze zdobędą mistrza kraju, ale patrząc na styl w jakim odnieśli dzisiejsze zwycięstwo śmiem watpić w jego słowa.

0

Przepraszam!

Popełniłem błąd :P

Patrzyłem na 34 mecze Barcelony i ma jeszcze 4 do końca i jest do zdobycia 12 pkt. i omyłkowo spojrzałem na Real i napisałem na Real...

Jak Barca wygra to ma mistrza!

Jeszcze raz przepraszam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?