Wczoraj Blancos polegli z Valencią na Mestalla i mają 78 pkt. Barca na dzień dzisiejszy 85. Jak dzisiaj Barcelona przegra(nawet jak wygra) to Real wciąż MA szanse na mistrza.
Wystarczy, że Barcelona przegra wszystkie 3 następne spotkania a Real je wygra to tytuł wędruje na Bernabeu.
Przyznam Ci rację. W pierwszej połowie Real nic nie pokazał. Parę akcji i Numancii i Realu, ale nic nadzwyczajnego. Masa nie dokładnych podań.
Sędziowanie wołało o pomse do nieba. Może nie było tragicznie, ale arbiter mylił się na korzyść jednych i drugich. 2 nie uznane ręki + karny dla Numancii.
Jeżeli Real w pozostałych meczach grał jak dotychczas to ja się wciąż zastanawiam na jakiej podstawie "Królewscy" chcą zdetronizować Barcę. hmm?
-
Miałem nadzieję, że spotkanie z Racingiem pokażą na Canalu + . Pozostaje Sopcast albo coś innego.
-
"Jak Barça w koncu przegra (a napewno sie to zdarzy choc raz) to zaraz spadnie na nia fala krytyki."
Shelby, wtedy się okaże kto jest kibicem Blaugrany :)
Mushroom - Juande Ramos motywując piłkarzy napewno wpaja im, że jeszcze zdobędą mistrza kraju, ale patrząc na styl w jakim odnieśli dzisiejsze zwycięstwo śmiem watpić w jego słowa.
Komentarze
0
Czy wy do kur*y nedzy na prawde jesteście tacy ułomni?
Narysujcie sobie kolko na tych pustych łbach i sie popukajcie, ale to i tak nic nie da.
0
Ja rozumiem, że Guardiola to trener naszego ukochanego zespołu, ale mówić, że jest lepszy o Mourinho?
To jest naprawdę śmieszne ; )
Tego nie wie nikt, ale przez pryzmat doświadczenia stawiam na Portugalczyka.
0
Hotfile u Mnie ma prędkość koło 250 kb/s przy łączu 2mb
Toya Łódź ; ))
Z tego co wiem to na MegaUploadzie bardzo szybko idzie i limitów prawie nie ma ;)
Pozdrawiam, M
0
"A teraz podstawowe pytanie i wiadomo o kogo chodzi: PŁAKAŁ? :D"
Nie wiemy, bo te poje*y z TVP dali 10 minut reklam a potem tych kretynów w studio :| No ja pier*ole
CAMPEONES!!!!!!!!
0
"Jak ściągnąć ten skrót z youtube?"
Przed linkiem:
wpisz: kick (dokładnie przed you)
http://www.kick
wybierasz format pliku klikasz GO i jak się pojawi DOWN to klikasz prawym przyciskiem myszki Zapisz Element Docelowy...
Z każdym plikiem na YT robisz tak samo :)
0
"Jak ściągnąć ten skrót z youtube?"
Przed linkiem:
wpisz: kick (dokładnie przed you)
http://www.kick
wybierasz format pliku klikasz GO i jak się pojawi DOWN to klikasz prawym przyciskiem myszki Zapisz Element Docelowy...
Z każdym plikiem na YT robisz tak samo :)
0
"Jak tak dalej bedzie to real zostanie mistrzem niestety."
Barcelinho Ty się kur*a uważasz za fana Barcelony ?!
Jak macie takie podejście to może od jutra zmieńcie klub któremu kibicujecie? Bo innego rozwiązania nie ma.
0
Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Wczoraj Blancos polegli z Valencią na Mestalla i mają 78 pkt. Barca na dzień dzisiejszy 85. Jak dzisiaj Barcelona przegra(nawet jak wygra) to Real wciąż MA szanse na mistrza.
Wystarczy, że Barcelona przegra wszystkie 3 następne spotkania a Real je wygra to tytuł wędruje na Bernabeu.
Pozdrawiam wszystkich kibiców i "kibiców" :)
0
"Real grał dziś NIC, ale wygrał..."
Przyznam Ci rację. W pierwszej połowie Real nic nie pokazał. Parę akcji i Numancii i Realu, ale nic nadzwyczajnego. Masa nie dokładnych podań.
Sędziowanie wołało o pomse do nieba. Może nie było tragicznie, ale arbiter mylił się na korzyść jednych i drugich. 2 nie uznane ręki + karny dla Numancii.
Jeżeli Real w pozostałych meczach grał jak dotychczas to ja się wciąż zastanawiam na jakiej podstawie "Królewscy" chcą zdetronizować Barcę. hmm?
-
Miałem nadzieję, że spotkanie z Racingiem pokażą na Canalu + . Pozostaje Sopcast albo coś innego.
-
"Jak Barça w koncu przegra (a napewno sie to zdarzy choc raz) to zaraz spadnie na nia fala krytyki."
Shelby, wtedy się okaże kto jest kibicem Blaugrany :)
Mushroom - Juande Ramos motywując piłkarzy napewno wpaja im, że jeszcze zdobędą mistrza kraju, ale patrząc na styl w jakim odnieśli dzisiejsze zwycięstwo śmiem watpić w jego słowa.
0
Przepraszam!
Popełniłem błąd :P
Patrzyłem na 34 mecze Barcelony i ma jeszcze 4 do końca i jest do zdobycia 12 pkt. i omyłkowo spojrzałem na Real i napisałem na Real...
Jak Barca wygra to ma mistrza!
Jeszcze raz przepraszam :)