smieszny klub, barca mieszajaca w glowie 20 letniemu smarkaczowi ktory sie buntuje przeciw klubowi w ktorym mial okazje pokazac swoje umiejetnosci, bo badzmy powazni w rennes grał fajnie ale wiadomo ze liga francuska to gowno. zaden zawodnik nie jest ponad klubem, piszesz o bayernie cos, gosciu wcale nie musza go sprzedawac, 4 lata kontraktu zostalo to nic nie musza z nim robic jak na razie. PS polecam spojrzec na swoj klub troche obiektywniej bo tylko barcelona jest tutaj smiesznym klubem xD i wypowiada sie o tym cale grono trenerow z calego swiata
smieszny klub, barca mieszajaca w glowie 20 letniemu smarkaczowi ktory sie buntuje przeciw klubowi w ktorym mial okazje pokazac swoje umiejetnosci, bo badzmy powazni w rennes grał fajnie ale wiadomo ze liga francuska to gowno. zaden zawodnik nie jest ponad klubem, piszesz o bayernie cos, gosciu wcale nie musza go sprzedawac, 4 lata kontraktu zostalo to nic nie musza z nim robic jak na razie. PS polecam spojrzec na swoj klub troche obiektywniej bo tylko barcelona jest tutaj smiesznym klubem xD i wypowiada sie o tym cale grono trenerow z calego swiata
Komentarze
0
smieszny klub, barca mieszajaca w glowie 20 letniemu smarkaczowi ktory sie buntuje przeciw klubowi w ktorym mial okazje pokazac swoje umiejetnosci, bo badzmy powazni w rennes grał fajnie ale wiadomo ze liga francuska to gowno. zaden zawodnik nie jest ponad klubem, piszesz o bayernie cos, gosciu wcale nie musza go sprzedawac, 4 lata kontraktu zostalo to nic nie musza z nim robic jak na razie. PS polecam spojrzec na swoj klub troche obiektywniej bo tylko barcelona jest tutaj smiesznym klubem xD i wypowiada sie o tym cale grono trenerow z calego swiata
0
smieszny klub, barca mieszajaca w glowie 20 letniemu smarkaczowi ktory sie buntuje przeciw klubowi w ktorym mial okazje pokazac swoje umiejetnosci, bo badzmy powazni w rennes grał fajnie ale wiadomo ze liga francuska to gowno. zaden zawodnik nie jest ponad klubem, piszesz o bayernie cos, gosciu wcale nie musza go sprzedawac, 4 lata kontraktu zostalo to nic nie musza z nim robic jak na razie. PS polecam spojrzec na swoj klub troche obiektywniej bo tylko barcelona jest tutaj smiesznym klubem xD i wypowiada sie o tym cale grono trenerow z calego swiata