To nie jest zła opcja, może warto poczekać jak prezentować się będzie ten zawodnik w najbliższym sezonie. Wnioskując z tego co Alba pokazuje na Euro to jest on jeszcze za słaby na wyjściową jedenastkę Barcelony - mnie przynajmniej nie przekonuje. Z drugiej strony planować sezon tylko z jednym nominalnym lewym obrońcą (Adriano) jest dość ryzykowne. Prawdą jest, że opcji na lewą obronę jest jak na lekarstwo.
Oby to była prawda. Tak czy inaczej jestem rozczarowany sposobem w jaki Pique zdobył tę kartkę, jestem ciekaw czy takie właśnie były instrukcje Pepa. Wszyscy wiedzą jaki był cel tej kartki; po aferze Realu sprzed roku należy to robić zdecydowanie subtelniej. AS i Marca już podniosły larum.
Rooney to zawodnik na tyle uniwersalny i wszechstronny, że raczej nie miałby problemów z zaaklimatyzowaniem się w stolicy Katalonii. Piłkarz z niego świetny, myślę, że jeden z najlepszych typów na miejsce Henry'ego. Obawiam się jednak, że to nie zakup na kieszeń Barcelony.
Komentarze
0
To nie jest zła opcja, może warto poczekać jak prezentować się będzie ten zawodnik w najbliższym sezonie. Wnioskując z tego co Alba pokazuje na Euro to jest on jeszcze za słaby na wyjściową jedenastkę Barcelony - mnie przynajmniej nie przekonuje. Z drugiej strony planować sezon tylko z jednym nominalnym lewym obrońcą (Adriano) jest dość ryzykowne. Prawdą jest, że opcji na lewą obronę jest jak na lekarstwo.
0
Byłem pewien, że po tych ostatnich przekrętach z anulowaniem kartki Ramosa będę musieli również przychylić się do odwołania Barcelony.
0
Oby to była prawda. Tak czy inaczej jestem rozczarowany sposobem w jaki Pique zdobył tę kartkę, jestem ciekaw czy takie właśnie były instrukcje Pepa. Wszyscy wiedzą jaki był cel tej kartki; po aferze Realu sprzed roku należy to robić zdecydowanie subtelniej. AS i Marca już podniosły larum.
0
Najgorsza to jest bezczelna żółć Pique, przez co teraz w najlepszym wypadku będzie jedynie afera.
0
Uderzenie Tito było bezpośrednią reakcją na palec Mou.
0
Ronaldinho też miał niby dożywotni kontrakt.
0
@ md: muchas gracias!
0
Ten tatuaż na boku jest ostro lamerski...gusta, guściki.
0
Rooney to zawodnik na tyle uniwersalny i wszechstronny, że raczej nie miałby problemów z zaaklimatyzowaniem się w stolicy Katalonii. Piłkarz z niego świetny, myślę, że jeden z najlepszych typów na miejsce Henry'ego. Obawiam się jednak, że to nie zakup na kieszeń Barcelony.
0
Na minus to kolejna kompletnie nieprzekonująca postawa Bojana. Wróżę mu rychłą zmianę otoczenia.