O sobie

  • Zainteresowania futbol, kino, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 49
  • Polecenia 0

Komentarze

0

To nie jest zła opcja, może warto poczekać jak prezentować się będzie ten zawodnik w najbliższym sezonie. Wnioskując z tego co Alba pokazuje na Euro to jest on jeszcze za słaby na wyjściową jedenastkę Barcelony - mnie przynajmniej nie przekonuje. Z drugiej strony planować sezon tylko z jednym nominalnym lewym obrońcą (Adriano) jest dość ryzykowne. Prawdą jest, że opcji na lewą obronę jest jak na lekarstwo.

0

Byłem pewien, że po tych ostatnich przekrętach z anulowaniem kartki Ramosa będę musieli również przychylić się do odwołania Barcelony.

0

Oby to była prawda. Tak czy inaczej jestem rozczarowany sposobem w jaki Pique zdobył tę kartkę, jestem ciekaw czy takie właśnie były instrukcje Pepa. Wszyscy wiedzą jaki był cel tej kartki; po aferze Realu sprzed roku należy to robić zdecydowanie subtelniej. AS i Marca już podniosły larum.

0

Najgorsza to jest bezczelna żółć Pique, przez co teraz w najlepszym wypadku będzie jedynie afera.

0

Uderzenie Tito było bezpośrednią reakcją na palec Mou.

Zobacz wszystkie

0

Ronaldinho też miał niby dożywotni kontrakt.

0

@ md: muchas gracias!

0

Ten tatuaż na boku jest ostro lamerski...gusta, guściki.

0

Rooney to zawodnik na tyle uniwersalny i wszechstronny, że raczej nie miałby problemów z zaaklimatyzowaniem się w stolicy Katalonii. Piłkarz z niego świetny, myślę, że jeden z najlepszych typów na miejsce Henry'ego. Obawiam się jednak, że to nie zakup na kieszeń Barcelony.

0

Na minus to kolejna kompletnie nieprzekonująca postawa Bojana. Wróżę mu rychłą zmianę otoczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?