0

1

mangala do barcy

0

ja bym kupił mangala

1

Powiem wam że ja bym kupił na pomoc Di Marie

0

skład spoko ale bez pedro i sancheza którzy niewiem po co tam są pseudo skrzydłowi oni sobie mogą grać w średniuakach a nie w Blaugranie

0

mogło być gorzej

1

cuardado niejest zły ci z barcy lepiej wiedzą co jest dla klubu dobre niż ty czy jestes na tyle modry ze może zastąpisz bartomeo

0

cuardado jest ofensywny i jest lepszy od alvesa

0

cuardado jes ofensywny

0

0

zmieni narodowość xd

0

lukas on będzie naj naj naj

0

ja bym kupił pjanica courtoisa cuadrado javi martineza luiza t.silve i jeszcze tego ochoa na rezerwe

0

ja bym zrobił jeden mecz on a drugi on

0

ja wole belga

0

słyszeliście o pjaniciu

0

bierzcie go takiego bramkarza w najbliższych 10 latach nieznajdziecie

0

pep i tiki taka po wczorajszym meczu sie skonczyly

0

12 mln

0

ty byś poszedł i może byłbyś lepszym trenerem od niego

0

Messi tak to nie mogło inaczej się skończyć

0

Tito czuwał

0

Drużyna jadąca na capm nou w 2011- poco my jedziemy skoro messi nas rozj.... 2014 a barca to może podda się walkowerem

0

Ja chcem wielką barce już niech sobie kupują kogo chcom ja tylko chcę barce tą prawdziwą

0

Barca gola

0

0

Co ci da guardiola jak tu niema piłkarzy jesteście ślepi widzicie jak oni grają era barcy is over

1

Czy to koniec barcy ? proszę o odpowiedz

0

To jest koniec Barcy trzeba zmienić skład Valdes,xavi,iniesta,fabregas,Pedro,song,alves,mascherano i co najgorsze Messi koniec Barcy którą zbudował Pep albo się odbuduj
ą albo będzie tak jak z Interem teraz a 4 lata temu wygrał ligę mistrzów.

1

Wiadomo że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?