chlopaki za tydzien chelsea bedzie grala inaczej bo na swoj stadion sie autobusem nie jezdzi,takze nie bedzie co zaparkowac przed bramka!!!!a tak na powaznie to nie widzialem jeszcze kubu ,ktory nawet nie probowal grac w pilke w polfinale LM
chlopaki za tydzien chelsea bedzie grala inaczej bo na swoj stadion sie autobusem nie jezdzi,takze nie bedzie co zaparkowac przed bramka!!!!a tak na powaznie to nie widzialem jeszcze kubu ,ktory nawet nie probowal grac w pilke w polfinale LM
Komentarze
0
jak sie znacie na pilce to powinniscie wiedziec ze te wszystkie komentarze to tylko spekulacje.narazie jak wszyscy widzielismy jest kontuzja a jak powazna to sie okaze dopiero jutro po testach. http://translate.google.co.uk/translate?hl=en&sl=es&u=http://www.elmundodeportivo.es/&ei=8WuWTN3JHt_U4wau9rSoBA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCMQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dmundodeportivo%2Bes%26hl%3Den%26rlz%3D1G1GGLQ_ENUK377
0
chlopaki za tydzien chelsea bedzie grala inaczej bo na swoj stadion sie autobusem nie jezdzi,takze nie bedzie co zaparkowac przed bramka!!!!a tak na powaznie to nie widzialem jeszcze kubu ,ktory nawet nie probowal grac w pilke w polfinale LM
0
chlopaki za tydzien chelsea bedzie grala inaczej bo na swoj stadion sie autobusem nie jezdzi,takze nie bedzie co zaparkowac przed bramka!!!!a tak na powaznie to nie widzialem jeszcze kubu ,ktory nawet nie probowal grac w pilke w polfinale LM
0
jak sie znacie na pilce to powinniscie wiedziec ze te wszystkie komentarze to tylko spekulacje.narazie jak wszyscy widzielismy jest kontuzja a jak powazna to sie okaze dopiero jutro po testach. http://translate.google.co.uk/translate?hl=en&sl=es&u=http://www.elmundodeportivo.es/&ei=8WuWTN3JHt_U4wau9rSoBA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCMQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dmundodeportivo%2Bes%26hl%3Den%26rlz%3D1G1GGLQ_ENUK377