18 stycznia 2015, 11:21
0
Ja bym taki skład wystawił: ter szteger montoya bartra matieu adriano sergio roberto Xavi rafinha pedro messi i munir
11 grudnia 2014, 17:51
Najlepiej to by było Schalke
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja bym taki skład wystawił: ter szteger montoya bartra matieu adriano sergio roberto Xavi rafinha pedro messi i munir
0
Najlepiej to by było Schalke
0
Najlepiej to by było Schalke
0
Ja bym taki skład wystawił: ter szteger montoya bartra matieu adriano sergio roberto Xavi rafinha pedro messi i munir