16 maja 2012, 13:45
0
Szacunek dla Jefecito za jego postawę, ducha i wolę walki, a dla zarządu że to docenił.
26 stycznia 2012, 17:33
Dołączam się w 100%, barwo dla Realu za świetne widowisko, oby takich więcej.
25 stycznia 2012, 08:26
Za taką postawę wielki szacun dla Alexisa
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Szacunek dla Jefecito za jego postawę, ducha i wolę walki, a dla zarządu że to docenił.
0
Dołączam się w 100%, barwo dla Realu za świetne widowisko, oby takich więcej.
0
Za taką postawę wielki szacun dla Alexisa
0
Szacunek dla Jefecito za jego postawę, ducha i wolę walki, a dla zarządu że to docenił.
0
Dołączam się w 100%, barwo dla Realu za świetne widowisko, oby takich więcej.
0
Za taką postawę wielki szacun dla Alexisa