1) Rosell sam powiedział niedawno ze nie mieli kasy dla zawodników
2) Poprzedni seson FCB zakończyła na minusie
3) Nawet nie ma go na plakacie o puchar Gampera (własnie z Milanem)
4) Guardiola postawi na Ville
5) Messi ma więcej miejsca na boisku i ładuje bramki jak szalony
6) Pedro i Bojan muszą grać - bo grają tak jak chce Guardiola
7) Ibrahimovic i jego agent lecą na kase jak mało kto
8) I tak by grzał ławe
9) Był jeden taki mecz, że jak grał to widać było że się tu nie nadaje (tak ten mecz co wreszcie Messi dał mu sobie strzelić z karnego bo widział jak się męczy)
10) Lepiej kupić za to Mascherano a Inieste w razie czego przesunąć na skrzydło
1) Rosell sam powiedział niedawno ze nie mieli kasy dla zawodników
2) Poprzedni seson FCB zakończyła na minusie
3) Nawet nie ma go na plakacie o puchar Gampera (własnie z Milanem)
4) Guardiola postawi na Ville
5) Messi ma więcej miejsca na boisku i ładuje bramki jak szalony
6) Pedro i Bojan muszą grać - bo grają tak jak chce Guardiola
7) Ibrahimovic i jego agent lecą na kase jak mało kto
8) I tak by grzał ławe
9) Był jeden taki mecz, że jak grał to widać było że się tu nie nadaje (tak ten mecz co wreszcie Messi dał mu sobie strzelić z karnego bo widział jak się męczy)
10) Lepiej kupić za to Mascherano a Inieste w razie czego przesunąć na skrzydło
Najgorszy ruch transferowy od lat !!! No może poza kupnem tego z krzywym nosem... i moze poza sprzedaniem quaresmy, dos santosa i kupnem henrique-ów, ukrainców, kaceresów, keirrisionów...
Komentarze
0
ELEGANCKO
0
Żaden z tych linków nie działa... jak już podsyłacie to kurcze patrzcie, tam leci man utd... żenada
0
Buhahahahahhahaaa JASNE :PPP
Jedzie mi tu czołg...
Predzej sam zagram w Barcy niż on... nie ma takiej opcji i wszyscy o tym wiedzą, wiec po co o tym pisać, zupełnie bez sensu...
0
VISCA EL BARCA !!!
P.S.
kickit!, campionsbarca09, Hubert
0
Barcelona sprzeda Ibrahimovica bo:
1) Rosell sam powiedział niedawno ze nie mieli kasy dla zawodników
2) Poprzedni seson FCB zakończyła na minusie
3) Nawet nie ma go na plakacie o puchar Gampera (własnie z Milanem)
4) Guardiola postawi na Ville
5) Messi ma więcej miejsca na boisku i ładuje bramki jak szalony
6) Pedro i Bojan muszą grać - bo grają tak jak chce Guardiola
7) Ibrahimovic i jego agent lecą na kase jak mało kto
8) I tak by grzał ławe
9) Był jeden taki mecz, że jak grał to widać było że się tu nie nadaje (tak ten mecz co wreszcie Messi dał mu sobie strzelić z karnego bo widział jak się męczy)
10) Lepiej kupić za to Mascherano a Inieste w razie czego przesunąć na skrzydło
11) Bo nikt za nim nie przepada ;)
Pozdro !
0
Barcelona sprzeda Ibrahimovica bo:
1) Rosell sam powiedział niedawno ze nie mieli kasy dla zawodników
2) Poprzedni seson FCB zakończyła na minusie
3) Nawet nie ma go na plakacie o puchar Gampera (własnie z Milanem)
4) Guardiola postawi na Ville
5) Messi ma więcej miejsca na boisku i ładuje bramki jak szalony
6) Pedro i Bojan muszą grać - bo grają tak jak chce Guardiola
7) Ibrahimovic i jego agent lecą na kase jak mało kto
8) I tak by grzał ławe
9) Był jeden taki mecz, że jak grał to widać było że się tu nie nadaje (tak ten mecz co wreszcie Messi dał mu sobie strzelić z karnego bo widział jak się męczy)
10) Lepiej kupić za to Mascherano a Inieste w razie czego przesunąć na skrzydło
11) Bo nikt za nim nie przepada ;)
Pozdro !
0
Żaden z tych linków nie działa... jak już podsyłacie to kurcze patrzcie, tam leci man utd... żenada
0
Buhahahahahhahaaa JASNE :PPP
Jedzie mi tu czołg...
Predzej sam zagram w Barcy niż on... nie ma takiej opcji i wszyscy o tym wiedzą, wiec po co o tym pisać, zupełnie bez sensu...
0
VISCA EL BARCA !!!
P.S.
kickit!, campionsbarca09, Hubert
0
Najgorszy ruch transferowy od lat !!! No może poza kupnem tego z krzywym nosem... i moze poza sprzedaniem quaresmy, dos santosa i kupnem henrique-ów, ukrainców, kaceresów, keirrisionów...
JAJA wróć !!!