O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ELEGANCKO

0

Żaden z tych linków nie działa... jak już podsyłacie to kurcze patrzcie, tam leci man utd... żenada

0

Buhahahahahhahaaa JASNE :PPP

Jedzie mi tu czołg...

Predzej sam zagram w Barcy niż on... nie ma takiej opcji i wszyscy o tym wiedzą, wiec po co o tym pisać, zupełnie bez sensu...

0

VISCA EL BARCA !!!

P.S.

kickit!, campionsbarca09, Hubert

0

Barcelona sprzeda Ibrahimovica bo:

1) Rosell sam powiedział niedawno ze nie mieli kasy dla zawodników

2) Poprzedni seson FCB zakończyła na minusie

3) Nawet nie ma go na plakacie o puchar Gampera (własnie z Milanem)

4) Guardiola postawi na Ville

5) Messi ma więcej miejsca na boisku i ładuje bramki jak szalony

6) Pedro i Bojan muszą grać - bo grają tak jak chce Guardiola

7) Ibrahimovic i jego agent lecą na kase jak mało kto

8) I tak by grzał ławe

9) Był jeden taki mecz, że jak grał to widać było że się tu nie nadaje (tak ten mecz co wreszcie Messi dał mu sobie strzelić z karnego bo widział jak się męczy)

10) Lepiej kupić za to Mascherano a Inieste w razie czego przesunąć na skrzydło

11) Bo nikt za nim nie przepada ;)

Pozdro !

Zobacz wszystkie

0

Barcelona sprzeda Ibrahimovica bo:

1) Rosell sam powiedział niedawno ze nie mieli kasy dla zawodników

2) Poprzedni seson FCB zakończyła na minusie

3) Nawet nie ma go na plakacie o puchar Gampera (własnie z Milanem)

4) Guardiola postawi na Ville

5) Messi ma więcej miejsca na boisku i ładuje bramki jak szalony

6) Pedro i Bojan muszą grać - bo grają tak jak chce Guardiola

7) Ibrahimovic i jego agent lecą na kase jak mało kto

8) I tak by grzał ławe

9) Był jeden taki mecz, że jak grał to widać było że się tu nie nadaje (tak ten mecz co wreszcie Messi dał mu sobie strzelić z karnego bo widział jak się męczy)

10) Lepiej kupić za to Mascherano a Inieste w razie czego przesunąć na skrzydło

11) Bo nikt za nim nie przepada ;)

Pozdro !

0

Żaden z tych linków nie działa... jak już podsyłacie to kurcze patrzcie, tam leci man utd... żenada

0

Buhahahahahhahaaa JASNE :PPP

Jedzie mi tu czołg...

Predzej sam zagram w Barcy niż on... nie ma takiej opcji i wszyscy o tym wiedzą, wiec po co o tym pisać, zupełnie bez sensu...

0

VISCA EL BARCA !!!

P.S.

kickit!, campionsbarca09, Hubert

0

Najgorszy ruch transferowy od lat !!! No może poza kupnem tego z krzywym nosem... i moze poza sprzedaniem quaresmy, dos santosa i kupnem henrique-ów, ukrainców, kaceresów, keirrisionów...

JAJA wróć !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?